Bug Test server - "Noi module de actualizare a navei & Hitac Assault" - erori și probleme tehnice

Discuție în 'Probleme tehnice eventuri' creată de Ícaro_, 4 Sep 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Ce vorbesti ma te ia la intrebari si cineastul?.....asta e mai bun decat adminii sau moderatorii.
     
    Veneficus și WIΖΛΓΔ apreciază asta.
  2. Bismut

    Bismut User

    Ai invatat un cuvant nou si incerci sa mi-l atribui dandu-mi tag la toate postarile? nu ma consider un cineast dar daca tu crezi asta prea bine. :)
    Prietenul tau titi vrajitorul de avioane ar fi trebuit sa il duca mintea ca dupa ce cumpara permisul de batalie sa verifice daca i-au picat recompensele din cer, poate asa si-ar fi dat seama ca in fereastra cu obiective exista un buton verde pe care scria mare "Colectează", dar el s-a gandit sa verifice recompensele dupa ce a trecut eventul.
    [​IMG]
     
  3. gabighe

    gabighe User

    Salut,de unde pot obtine modulul, HP-SOL01,(ofera +15% HP pentru nava SOLACE),am vazut la un jucator si am citit pe forum extern?
     
  4. Eu am luat ca recompensa bonus la portile galactice care sunt de obicei martea, miercurea si joia