Feedback Test server - “Mercenary Wargames” - feedback general

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de Althea, 9 Mai 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit

    Salutare piloți,

    În acestă temă așteptăm cu nerăbdare feedback-ul vostru legat de noul event ce se desfășoară pe serverul de test. Vă rugăm să fiți cât mai obiectivi și să evitați off topic-ul.

    Aici este anunțul.
    Aici este FAQ-ul eventului.
    Aici puteți raporta probleme tehnice sau erorile întâlnite.

    Echipa voastră Darkorbit
     
  2. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    si unde este serverul de test ?
     
    Emanu3l, _^MATRIX^_ și Veneficus apreciază asta.
  3. Veneficus

    Veneficus User

    probabil pe vapor... din Germania catre China... prin America ... slab gps-ul si sa ratacit... vaporul sau... serverul.
    la noapte sa-l testeze bootii! eu maine merg la munca. tipic BP!
     
    ritm_00, Emanu3l, WIΖΛΓΔ și alți 3 apreciază asta.
  4. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    asta-i c-am in felul urmator : avem server de test dar voi nu intrati !! ha,ha :)
     
    »Vıc†oяaŞ»[ARΣS] și Emanu3l apreciază asta.
  5. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    vor remedia problema. să nu mă întrebați cum că am s-o consider provocare ! :p
     
  6. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit

    Salut,

    Din păcate a fost identificată o eroare critică, care afecta jocul, motiv pentru care a fost închis serverul de test. Sperăm să fie remediată astăzi și serverul să fie redeschis. Ne cerem scuze.
     
    BROSCOIUL și *!*JollyJoker*!* apreciază asta.
  7. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    nu, nu cred că asta a fost problema, programaţii primeau ceva dar noi ceilalţi primeam de zece ori mai mult, ştii, ca la grup, cei cu rang mai mare primesc mai mult iar "prăpădiţii", ăia mici care ar trebui ajutaţi, primesc mai puţin. cam aşa şi la eventul ăsta doar că au inversat algoritmul. pentru bp aşa ceva este inadmisibil aşa că acum se lucrează la balansare (ce-mi place cuvîntul ăsta şi sensul pe care i-l dă bp) ! :);)
     
    motanu_1990, Tibles, BROSCOIUL și alți 3 apreciază asta.
  8. Oamenilor , parerea mea , puteti sa ma contrati aveti tot dreptul , dar eu zic sa fiti multumiti ca primiti detalii , ce ii drept vagi si neconcludente ( dar suntem obisnuiti deja ) , legate de un event viitor si nu trebuie sa mergeti la vecini pe alte forumuri straine sa cautati ceea ce ar trebui sa gasiti tradus si pe forumurile române .
    Probabil s-a incasat ceva "bonus" pentru traducerea din engleza sau germana , ca doar munca pe degeaba ( voluntariatul ) nu se merita .
     
  9. Pana a fost remediata "eroarea critica" s-ar putea sa fi intrat in serverul test cativa turci si rusi, doar asa pt recompensa si doar c-au fost anuntati din timp!!!