Feedback Temă de discuții - Goana după Chromin

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de Althea, 13 Iun 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. monika73

    monika73 User

    Acest event nu este pentru cei saraci financiar ...Asa ca asteptam Iepurasii si Oua rosii de Paste. Poate atunci va ganditi sa faceti UN EVENT PENTRU TOTI PLAYERI
     
  2. Este un event pentru toti cei partiniti de BP care sunt anuntati de diferite bug-uri si le folosesc, iar daca sunt prinsi sunt si recompensati.
     
    Modificat ultima dată: 10 Mar 2021
    ANTRAXpztv_MCPK, cradu78, Supreem*RO și alți 3 apreciază asta.
  3. 2700 fara protooale, cu protocoale nivel 4 full 3996
     
  4. monika73

    monika73 User

    Si inca se gandeste ca este prea mult :))
     
  5. Supreem*RO

    Supreem*RO User

    CORECT ar fi daca tot CHROMIN-ul acumulat ar ramane STOCAT ca oricare alta RESURSA (gen aschii de agat) ... astfel, chiar si cei mai mici playeri ar putea sa beneficieze de anumite itemuri si resurse... dar, din pacate, corectitudinea a fugit de mult timp din acest joc si nici macar nu sunt sigur c-ar fi existat vreodata !!
     
    ANTRAXpztv_MCPK, cradu78, WIΖΛΓΔ și alți 3 apreciază asta.
  6. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    in jocul acesta nu a fost niciodata o corectitudine!!!!!!!!!!!!!
     
  7. Unde este domnule PIANOMAN Osmium-ul la acest event?
     
    Veneficus apreciază asta.
  8. Supreem*RO

    Supreem*RO User

    Event-ul Chromin (parca??) este facut fix pt botuseri... doar ei pot juca 20-21 de ore pe zi fara ca nici un filtru antibots sa sesizeze anomalia... le da captcha pe care tot programul il rezolva instant... eu in 10 ani am 1600 ore joc iar un jucator de 14 luni are 6000 de ore... filtrelor antibot nu li se aprinde nici un beculet cand un jucator joaca intre 15-24 ore zilnic???
     
    ANTRAXpztv_MCPK, Veneficus și cradu78 apreciază asta.
  9. Domnule Cantaret diferenta o suportati dumneavoastra sau va sustine BP stiind ca eventul chromin da 6000 osmium doar la dumneavoastra care sunteti mai marele DarkOrbit din partea Romana anuntati ca pentru 80.000 chromin se pot lua doar 6 OSMIUM.
    Unde va putem face o sesizare de incompetenta daca nu este cu suparare?.
     
    INVICTUS, WIΖΛΓΔ și Veneficus apreciază asta.
  10. Veneficus

    Veneficus User

    e... cu suparare!
    efectul e stergerea postarilor/temelor si banarea utilizatorilor!
    doar atat poate "echipa"...
    nici un "parca"! si nu doar event-ul...
    jocul e dedicat cumparatorilor de programe "neagreate"!
    noi astia care ne place competitia corecta, fara doping, suntem putini...
     
  11. Veneficus

    Veneficus User

    Rețete noi și schimbări de recompense pentru rețetele evenimentului

    Există câteva rețete de eveniment noi care pot fi create o singură dată per eveniment.

    Rețete de eveniment

    CategorieNumeCantitateNecesităTimp de preparare
    ExtrasPermit1580,000 Chromin5 sec

    nea Icaro!...
    asta e forumul romanesc bine... moderat?
    ce pana mea sa inteleaga lumea ca o fi "Permit" asta de costa 80k Chromin?
    alelalale...tronc!


     
  12. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Foarte curioasa tactica Do-ului!

    dela pene colorate si alte "puicute noi" am ajuns si la retete :)) sunt foarte curios cum o sa arate un Orcus invelit bine in foi de Holo si un( citadel + bine rumenit si bagat in gura), pe gratarele DO-ului :)

    o sa arate exact ca si corectitudinea si sinceritatea DO-ului :))))
     
  13. nu va agitati atat pentru osmiu nu e bun .inainte de a intra in criza asta dupa osmiu cititi .sepromu are putere lasere 60% putere scut 40% osmiu are 50% lasere 50% scut .deci practic e bun doar pe scuturi ca da un plus de 10%pentru lasere tot sepromul e stapan .iar sa alergi sa pui doar pe scuturi nu merita vine unu cu molia si dmg mare si iti ia viata in 3 secunde cu tot cu osmiu
     
    FRUMUSICA apreciază asta.
  14. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Hercules lasa osmiu Veneficus se referea la 15x Permis nu Permit . :)
     
    Veneficus apreciază asta.
  15. FRUMUSICA

    FRUMUSICA User

    osmiu e pentru aia care se bat dar vorba ta acum au bagat multe module penetrare si scutul e degeaba!
     
  16. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    ce mai :))) o sa incepem sa ne :penetram unii pe altii :)))) dar o sa fie putin c-am greu , el ia si diverse, acuma o sa vedem cu cine picati la batalie :)))
     
  17. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    goana dupa chromin si osmiu ? :)))))) fuga dupa iliene cosanziene si fati frumosi jegosi ( ca si do-ul )
    tu esti do ?.. da imparete,
    am venit sa mi te-n chini
    de nu,: schimb al tau chromin
    in 3 scleoambe de osmiu
     
  18. _Atrox_

    _Atrox_ User

    plictisitule, ne plictisesti
     
  19. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    :)) atunci dece citesti ? programatule!