Feedback Temă de discuții - event Sabotaj de primăvară

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de Hyperionᅟ, 5 Apr 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Hyperionᅟ

    Hyperionᅟ S-Moderator Team Darkorbit

    Salutare Piloți ai Spațiului,

    Cu referire la tocmai anunțatul event Sabotaj de primăvară vă rugăm să ne transmiteți impresiile și părerile voastre în această temă.

    Echipa voastră Darkorbit
     
  2. fasole22

    fasole22 User

    cea mai mare bataie da joc scuze dar asa este recompensa din oul de paste 1MUNITIE M50 de exemplu JENANT ,jenant cred ca e putin spus o MARE MARE PORCARIE
     
  3. FRUMUSICA

    FRUMUSICA User

    mda e bun eventul pentru incepatori ... avand in vedere ca au venit chinezii la do nu poate sa ne promoveze credinta!
    sa ne umplede surprize de paste!
     
    Tirbusonzdrentuitul și Veneficus apreciază asta.
  4. FRUMUSICA

    FRUMUSICA User

    astia dau restart neanuntat acum la ora asta 20si 5 minute am pierdut cutiile de la behe! ce draq faceti deobicei anuntati restarturile!
     
    Tirbusonzdrentuitul și Veneficus apreciază asta.
  5. A fost o urgenta . Acum o sa-ti dea un raspuns ca ei nu au nici o putere si sa scrii la suport, care....sunt tot ei si se zice ca raporteaza mai departe. In privinta cutiilor de la behe..... pacat.
     
    Tirbusonzdrentuitul și Veneficus apreciază asta.
  6. _basty13_

    _basty13_ User

    Eventul începe în 28 martie la ora 10:00
    unde ii eventul?
     
  7. Tu culege oua ca restul e pentru vipuri . :)
     
    _ReekeR_ apreciază asta.
  8. luci_halas

    luci_halas User

    Si iar nu merge jocul,nu se conecteaza...
     
  9. Stie cineva care e diferenta de dmg intre LF-PX01 si LF-P01 . Am primit pana acum din oua stravezi in afara de munitie 2 lasere si un scut pentru pet . Vad ca nu se specifica nimic de lasere si generatoare la recompense .
     
  10. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    dacă echipezi LF-PX01 în sloturile suplimentare ale pet-ulu ai să primești un bonus suplimentar de daune pentru aceste lasere dar numai după ce pet-ul tău ajunge la nivelul maxim de heat.
     
    Timbaland[HQ] și ==H*Y*P*E*R*I*O*N== apreciază asta.
  11. La asamblare durata limitata Cip N.E.U. si farama de date se obtine din event sau alta metoda ?
     
  12. Special

    Special User

    Un alt event pentru boti, care cutreiera linistiti hartile ca deh, banarile au fost pentru cei cu lvl mic ce incearca sa guste pentru prima data strugurii. cei cu state vechi au protectie...restul incearca sa se logheze la fiecare 30 min.... o bataie de joc!!!
     
    Veneficus apreciază asta.
  13. Mai facem si noi jocul asta ? Adica nu e cu suparare dar totusi am si eu porti de finalizat pentru pimul chronos sa imi fac spartanele si na vreau sa profit de dublu dar din cauza voastra stau pe tusa cu bani bagati in joc, deja este o foarte mare nesimtire si nu e chiar frumos ce se intampla ...
     
    Veneficus apreciază asta.
  14. LASER_1

    LASER_1 User

    Cu referire la tocmai anunțatul event Sabotaj de primăvară vă rugăm să ne transmiteți impresiile și părerile voastre în această temă.
    Care event domnii admini ? Asta care nu te poti conecta daca nu ai cartela VIP si protectie ?
    Poate exista o explicatie logica atata timp cat nu te poti conecta pe joc , de ce scazi, scazi in clasament ? SA ne lumineze si pe noi o minte de admin isteata nu creata :)))
     
    Veneficus apreciază asta.
  15. lucica

    lucica User

    o prima impresie:eventul este ptr bionici, ca ceilalti nu ne putem conecta
    din cand in cand mai merge pe 5-2 sa te conectezi dar nu mai poti lua exp de la bionici ca de...
    apropo,codul acela bonus inca nu functioneaza
    sau e doar ptr conturile bionice ale unora mai sus pusi
     
    Veneficus, Tirbusonzdrentuitul și -Anunaky- apreciază asta.
  16. Ragnaros

    Ragnaros User

    codul ala bonus, este de anul trecut, adminii nici macar nu se deranjeaza sa raspunda, ei dau doar un copy/paste, event reusit ptr cei cu programe
     
    Veneficus, Tirbusonzdrentuitul și -Anunaky- apreciază asta.
  17. =ΞDDY*=

    =ΞDDY*= User

    salut
    si suportul da acelasi raspuns
    la roate tichetele trimise " Ne pare rau"
     
    Veneficus apreciază asta.
  18. Iar nu va merg serverele ma?
     
    Veneficus apreciază asta.
  19. Veneficus

    Veneficus User

    reprezentativ titlu de event...
    intreb si eu, oare asa sa dorit sau doar din greseala sunt sabotati (primaveratic daca vreti) doar putinii utilizatori corecti ramasi in joc?
    le merg stai linistit.
    trisorii se conecteaza si joaca fara probleme,
    iar daca vor fi ceva compensatii pentru noi astia amaratii de jucam corect si nu ne putem loga ,
    vor beneficia din plin de acestea si trisorii.
     
  20. Un pic cam intarziat insa am postat feedback-ul meu la evenimentul Sabotaj de Primvara Martie 2024

    [Ce vă place la acest event ?]

    1. Toti jucatorii au avut access la cutiile de prada stravezii, disponibile ca recompensa in cutiile bonus de eveniment

    2. Fiecare recompensa din cutiile bonus de eveniment are sansa sa fie dublata

    [Ce nu vă place la acest event ?]

    1. Este un eveniment ce favorizeza botting. In cele mai multe situatii, a fost necesar sa folosec munitie infectioaza (PIB-100) si rachete de gheata (R-IC3) pentru incetini navele Pusat Plus si a avea access la cutiile bonus de eveniment.

    2. Sansa de a obtine chei prada stravezii scade pe masura ce jucatorul le acumuleaza. Jucatorul poate obtine 10 chei prada stravezii / ora insa deindata ce depaseste pragul de 50 de chei, valorile scad pentru fiecare 10 chei prada stravezii obtinute ajungand la 3 chei prada stravezii / ora. Nu am putut obtine 100 de chei in timpul evenimentului sa fac un tabel cu sanse.

    3. Jucatorii activi in timpul evenimentului vor intra in Captcha Zone, care devine din ce in ce mai frecvent pe masura ce jucatorul petrece timp in joc. Se pare ca efectul vizual de stralucire de culoare oranj este pentru jucatorii aflati in Captcha Zone.

    [​IMG]


    [ Recompensele ]

    1. Drona Artemis - este un design functional drona pentru jucatorii noi, fiind situat intre design-urile functionale Havoc si Cerberus in PVE

    2.
    Faramele instabile sunt o aditie foarte buna.
    Acest articol poate fi adaugat la schimb in Permisele de Batalie pentru alte evenimente, fiind o alternativa la "modulele de upgrade nava" si "nucleele de salvare" deja disponibile.

    3.
    Lasere si Scuturi PET - cele mai bune disponibile in prezent
     
    Modificat ultima dată: 10 Apr 2024