Feedback Temă de discuții - event Provocarea lui Plutus & Clasamente Blacklight Iulie 2024

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de ICHIGO, 9 Iul 2024.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. ICHIGO

ICHIGO S-Moderator Team Darkorbit

Salutare Piloți ai Spațiului,

În acestă temă echipa de dezvoltare a jocului așteaptă feedback-ul vostru în ceea ce privește evenimentul „Provocarea lui Plutus & Clasamente Blacklight Iulie 2024”. Vă rugăm să evitați off topic-ul și să încercați să fiți obiectivi. Orientativ, încercați să acoperiți aspectele de mai jos:

Ce vă place la acest event?
    Ce nu vă place la acest event?
    Ce ar trebui schimbat/modificat?
    Ce îmbunătățiri ați aduce eventului?
    Eventul este prea greu? Prea ușor?
    Recompensele sunt satisfăcătoare?

Încercați să vă argumentați răspunsurile.
    Vă mulțumim și vă dorim distracție plăcută!

2. Feedback Initial

[ Nave Permis Batalie ]
    Navele disponibile la schimb in permisul de batalie sa contina doar nave care pot fi obtinute exclusiv prin permisul de batalie:
    - Basilisk
    - Berserker
    - Disruptor
    - Hecate
    - Holo
    - Orcus
    - Retiarus
    - Solaris
    - Tempest
    - Zephyr

Sunt jucatori care asteapa sa deblocheze acele nave insa nu pot pentru ca primesc nave ...
    -
    Diminisher
    ... care pot fi deblocate oricand prin Uridium / Licitatie / Chei Prada.

Trebuie de asemenea luat in vedere ce este disponibil in permisul de batalie si ajustat in conformitate.
    Daca va fi disponibil la schimb un design "Nobilis Hecate Plus", asteptarea este ca nava "Hecate" sa fie disponibila in permis-ul de batalie.
    Astfel, un jucator poate obtine nava "Hecate" si are motivatie suplimentara de a face upgrade la "Hecate Plus" pentru a folosi design-ul.

[ Colectie Incompleta ]

Fiind un colectionar, pot sa spun ca nu toate design-urile nava si pet sunt disponibile .
    - design nava Nobilis Zephyr ( payment exclusiv )
    - design PET Nobilis A-Elite.

Acestea ar trebui sa fie disponibile
    - la schimb in permisul de batalie
    - sanse de obtinere la colectarea unei cutii permis batalie

Tibles apreciază asta.
  3. 21enforcer

21enforcer User

Acelasi la indigo cu exceptia diferentei de design nobilis ca si data trecuta. Puneti plutus module si oala gata e poarta. puteti veni cu valul vostru de banari, nu se va intampla mare lucru.
    Lipseste odddyseusul din battle pass!!!

4. =ΞDDY*=

=ΞDDY*= User

Salutare
    am crapat in portalul gauntlet easy. jocul merge sacadat. npc-urile raman in urma eu ma plimb prin harta, nu pot pune click pe nimic, dmg primesc continuu si apoi poc
    mai are cnv pb asta?

21enforcer apreciază asta.
  5. 21enforcer

21enforcer User

mie mi-a mers perfect, nu am avut lag. uneori am lag dar de la server pe eg1 in rest poti pune si tu nava sa faca plutus de la sine si totul e ok. dc sa suferi cu poarta?

6. Obiectivul "Foloseste n munitie RCB-140" este foarte nerezonabil

Se cere sa folosim 6 000 / 15 000 / 20 000 pentru
    - 20 nuclee de salvare
    - 1000 rachete HSTRM-01
    - 1 modul upgrade nava HP
    - 11 chei permis batalie.

Aceasta munitie este disponibila in perioada Chromin Rush, disponibila la schimb 10 000 RCB-140 pentru 80 000 Chronim.
    20 000 este echivalentul a 160 000 Chromin ( limita maxima ), echivalentul a 40 de porti Zeta ( 23 daca se folosete o tehnica speciala ).

Nu se merita.

7. cum a postat si
    21enforcer
    lag cv,ceva ,poi
    trbuie sa stim ,
    ce distrugem ,ce scut,ce viteza,ce dmg,dam,..
    eu tactica atac..pendul in diagonala,nuu,roata,roata,in jur inamici
    RANG PILOT:
    Locotenent de bază
    POZIŢIA ÎN CLASAMENT: 1.339
    NIVEL JUCĂTOR: 22
    COMPANIE: EIC
    TIMP JUCAT: 10,985 ore
    ACHIEVEMENT-URI: 157
    PUNCTE DE CERCETARE ACORDATE: 44
    grad..nu ii bai ,,din 2011 ,a-m schimbat de 6,7 x c ompania..dar,,,for ever,EIC
    veteranii,stiu,a folosii,harta mini,cand e lag