Feedback Temă de discuții - event Prosperous

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de -pianoman-, 26 Ian 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. -pianoman-

    -pianoman- Community Team Team Darkorbit

    Salutare Piloți ai Spațiului,

    Cu referire la tocmai anunțatul eventul Prosperous vă rugăm să transmiteți impresiile voastre în această temă.

    Echipa voastră Darkorbit
     
    _Atrox_ apreciază asta.
  2. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    prima mea impresie este dezgustatoare ,module anti fum.. hai ca inteleg, dar chiar trebuie sa invatam ca sa mancam si cu betisoarele ?
    evenimentul chinezesc este deja de 1 an !!! covidul, va mai trebuie si designuri ? :)) sa va fie rusine!!
     
    -Anunaky-, Tibles și Tirbusonzdrentuitul apreciază asta.
  3. =ΞDDY*=

    =ΞDDY*= User

    recompensele pt. misiunile zilnice sunt prea slabute, multe emoticoane inutile, doar ceva gg mai bine, si cam atat...
     
  4. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    vremea recompenselor bune a trecut de foarte mult timp, misiunile zilnice sunt mai mult pentru incepatori,( care defapt nu stiu cu ce se mananca jocul acesta )In momentul actual,cea mai buna misiune este "programul"
     
    -Anunaky-, Veneficus, Tibles și alți 2 apreciază asta.
  5. -VERSACE-

    -VERSACE- User

    Platit dublu cutii, rabat, premium. Farmat 3 zile ABG cu full damage boostere full penetrare folosit numai x2-x3-x4 in ABG pt a obtine chei prosperous cat mai repede. Cate am adunat in 3 zile FIX? 302 chei. 302 ! Stiti ce au obtinut multi cunoscuti de ai mei din prima CHEIE? Skin prosperous. Alt amic a primit din 5 chei, deja, 2 skinuri prosperous (hammerclaw+solace). Vreau si eu sa stiu cum e posibil ca eu din 302 CHEI. 302 CHEI PROSPEROUS sa nu am inca PROSPEROUS SOLACE SKIN? Inteleg algoritmii si sansele jocului asta facut sa fie o loterie dar totusi oameni buni dupa un numar aberant de chei folosite ar trebui sa creasca sansa dropului la ceea ce nu ai !!! Aceeasi poveste cu obsidianele, dupa ce am obtinut APROAPE toate skinurile din dropul rework actual al obsidianului, am ramas cu legend mimesis lipsa, si doar pt el am mai craftat si deschis 250 CHEI !!!!!!!!!!!! 250 CUTII ! si tot nu il am. Pai cum frate? De solace-ul eventului nu mai zic !

    Nu mai bag 1 LEU IN DARKORBIT. M-AM JURAT IN ZIUA IN CARE DUPA CE AM PIERDUT O POARTA ZETA CONSTRUITA CU 160.000 URI DIN CAUZA LAGULUI NU MI-A FOST INAPOIATA DUPA TICKETUL LA SUPORT CU EXPLICATII SI DOVEZI. AU ZIS CA NU ISI ASUMA. PAI E LAGU MEU?! MULTUMESC!
     
    FRUMUSICA, Veneficus, Tibles şi o altă persoană apreciază asta.
  6. iosculo79

    iosculo79 User

    La fel am pierdut si eu poarta ethernal la valul 200 cred din cauza acestui joc nenorocit , daca ai o problema si te adresezi suportului primesti acelasi raspuns : Trimitem mai departe ! Sa nu mai spun in PVP nu poti da clik pe anumiti jucatori , bagam bani aiurea in acest bugorbit , nici macar nu merge cum trebuie .Mizerie totala si perdere de timp.
     
    BROSCOIUL și Veneficus apreciază asta.
  7. iosculo79

    iosculo79 User

    Mai precizez urmatoarele in urma unei discutii cu supportul : Defapt au recunoscut ca au multe probleme tehnice care urmeaza a fi revizuite ....(de ani de zile le tot revizuiesc). Unele ar fi atunci cand sari printr-un portal dupa o lupta PVP ramai blocat acolo si nu mai poti face saltul inapoi plus ca petul fuge in coltul opus al mapei , am vazut aici pe forum ca ar mai fi patit cineva asta, alta ar fi ca nu poti da click pe oponent bineinteles te mierleste , de asemenea tot in PVP ....initiez Hplink Pet dupa un timp considerabil fata de oponent bineinteles al lui dureaza dublu timp fata de al meu ( eu avand protocol hp 4 full). Plus la toate acestea se adauga bani si timp irosit pt nimic .Batem pasul pe loc.
     
  8. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Problemele technice ale jocului , pe ei nu-i intereseaza !!Pe ei ai intereseaza problemele technice la vanzarea de produse !!!Darkorbitul este defapt un: BAZAR!!!!!!!!. vinde marfa virtuala pe bani reali !! marfa vituala ,chinezeasca turceasca :))) mai vine si unul cu programe si se ..... si pe marfa voastra virtuala :)) asa ca ramaneti cu buzele umflate, ochii cat cepele si ......intrebati:dece nu merge jocul ?
    Ceea ce va pot spune eu: spor la joc si atentia marita !!!Darkorbitul va da numai jumatati de masura!! cealalta jumate trebuie sa o cumparati cu bani si nervi !!!
    Spor la treaba :)
     
    Jus7m# apreciază asta.
  9. FRUMUSICA

    FRUMUSICA User

    ai mare dreptate ! de multe ori inchid robinetul am patit de multe ori !
     
  10. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Versace !!! se pare ca pe tine Darkorbitul , chiar ca te-a orbit !! imi pare f.rau sa-ti spun asta.( pentru tine jocul a devenit viata reala ?)
    Bate-ti capul cu problememle din viata reala nu asta artificiala si de prost gust a Darkorbitului !! se poate juca si fara Skinuri dar nu fara PROGRAME!!!
     
    Timbaland[HQ] apreciază asta.