Feedback Temă de discuții - Domeniu periculos

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de Hyperionᅟ, 14 Iun 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Hyperionᅟ

    Hyperionᅟ S-Moderator Team Darkorbit

    Salutare Piloți ai Spațiului,

    În acestă temă echipa de dezvoltare a jocului așteaptă feedback-ul vostru în ceea ce privește eventul Domeniu periculos. Vă rugăm să evitați off topic-ul și să încercați să fiți obiectivi. Orientativ, încercați să acoperiți aspectele de mai jos:
    • Ce vă place la acest event?
    • Ce nu vă place la acest event?
    • Ce ar trebui schimbat/modificat?
    • Ce îmbunătățiri ați aduce eventului?
    • Eventul este prea greu? Prea ușor?
    • Recompensele sunt satisfăcătoare?
    Argumentați vă rugăm răspunsurile oferte.
    Vă mulțumim și vă dorim distracție plăcută!
     
    • Ce ar trebui schimbat/modificat?
    Probabil faptul ca poti ramane blocat in harta event-ului fara vreo optiune de a iesi din ea, fiind blocat pentru un termen indefinit? Zic si eu. o_O

    Cel mai bine sa testati eventul inainte de al lansa? Zic si eu. :confused:
     
    Xmen99 apreciază asta.
  2. asta e event?adica consumam uridium si primim , ce?nimik, .jucati l voi
     
    styv86 apreciază asta.
  3. Nici sa ne jucam nu putem. :D:D
     
    Xmen99 apreciază asta.
  4. alooooooooo am ramas blocat in portalul vietii cea mai mare MIZERIE
     
    Xmen99 apreciază asta.
  5. Multa sanatate celor care nu au testat sau optimizat evenimentul acesta! Frumoasa harta! Te simti ca si cand ai iesit la picnic, doar ca nu poti pleca de pe patura, iar afara e o zi superba si toti ceilalti macar isi pot vedea de treaba!
     
    Xmen99 apreciază asta.
  6. Un moment de reculegere pentru veteranii care au fost blocati in harta de event va fi tinuta in timpul restart-ului, deoarece acum nimeni nu poate intra pe joc.

    Amin.
     
    Xmen99 apreciază asta.
  7. Xmen99

    Xmen99 User

    • Ce nu vă place la acest event?
    nu inteleg cum uni au putut sa stea in poarta 3 ore 25 si sa faca 137 678 000 puncte
    cum?
    si nui singurul mai sunt
    globala 5
     
    IS-TIMMY-TIME și styv86 apreciază asta.
  8. Oare cum se poate realiza acel obiectiv de la Permisul de batalie unde spune "Aduna Fragment Infiltrator 20000", ca din mizeria asta de poarta nu am primit mai mult de 108 la portalul din 8 nu la cel EASY . Calculand 108x5(numar de porti /zi)=540x14 (zile de eveniment)=7560 Fragment Infiltrator. Nu mai zic ca nu prea poti lua nimic de la ANSAMBLARE. Cum explicati asta domnilor PIANOMAN, ALTHEA si HIPERYON ? De fapt voi nu dati explicatii, sunteti sefi.
     
  9. O sa vedem dupa event ca anumiti jucatori au fost banati (probabil) ca au folosit cine stie ce bug dupa care le da drumul la conturi cum se practica in ultima perioada. Si uite asa raman cu foloasele , ca de onoare nu-i intereseaza "stiu ei cum sa o faca repede la loc".
     
    **»Ħ€®ÇЦŁ€Ŝ«** apreciază asta.
  10. ce fel de buguri folosesc unii care reusesc sa aiba in 2 zile stau 6 ore.....daca stie careva sa ne spuna si noua multumim anticipat
     
  11. Xmen99

    Xmen99 User

    globala 5

    este unul cu 15 ore 22 min
    si puncte 422 milioane
    ai ii tare ca nimeni nui vede
     
  12. Pe GE3 cel de pe primul loc are aproape 22h jucate deja in event si undeva peste 1 miliard daune:)
    Îmi pare de-a dreptul ridicol sa mai întrebi jucători corecți ce părere au despre event când in frunte sunt si vor fi doar cei de pe automat....noapte mintii ce mai... sau, poate întrebările sunt adresate doar celor de pe automat care de fapt populează aproape in totalitate acest joc.
     
  13. Xmen99

    Xmen99 User

    am gasit bug

    cum intri in poarta de duci in colt sus si lasi petul sa taga cu sab si stai acolo pane nu mai poti
     
  14. event handicapat ca asta mai rar :(
     
    **»Ħ€®ÇЦŁ€Ŝ«** apreciază asta.
  15. FRUMUSICA

    FRUMUSICA User

    pierdere de timp
     
  16. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    trebuie sa primim pogramele gratis
     
  17. Asta se întâmplă când tragi hașiș pe nara stânga.
    Trebuie să fii așchilopat la cap să dai release fără teste.
     
  18. Pun o întrebare pentru stapânii acestui joc și forum referitor la acest event . De ce la finalizarea mizeriei de porți primesc 509 Fragment Infiltrator in loc de 636? Server GE 5 că știu că o să întrebați asta. Nu sunt singurul care primesc mai puțin.
     
  19. Dupa cum am mai scris recompensele nu sunt corecte, astazi in loc de 684 Fragmente Infiltrator primesc 547
     
    Modificat ultima dată: 27 Iun 2023
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.