Feedback Temă de discuții - Conflict galactic

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de -pianoman-, 13 Aug 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Așa pățesc și eu, am ~1450 de puncte și atunci când distrug nave care au 700, 800, 1000 sau chiar peste 1000 de puncte nu iau nimic nici dacă le distrug de 10 ori (sau poate iau odată la 10 distrugeri punctele, așa ca la săraci, de milă), dar în schimb iau puncte de pe navele care au 500, 600 de puncte :))) și atunci când mă distruge cineva, indiferent câte puncte are cel ce mă distruge, pierd puncte de fiecare dată (și nu puține). -_- Consumi muniția degeaba, că punctele nu le primești...se pare că așa gândesc cei care fac event-urile pe jocul ăsta foarte corect. :)))
     
  2. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    cu cat ai mai multe puncte . nu mai primesti nimica, trebuie sa le donezi trisorilor ca sa-si primeasca recompensa !!!
     
    WIΖΛΓΔ și Tibles apreciază asta.
  3. poi asta e interesant,sa te bati cu cel care are puncte mai multe ca tine daca vrei multe.daca nu trage in cei cu puncte sub 1k si iei doar 3
     
  4. Ce nu intelegeti ca nu este un event pentru noi prostii, este un event pentru cei "destepti" gen REKT,...etc. Care pana acum stateau la curse de biciclete, acum ..... au ceva de castigat.
     
    **Just4fun**, INVICTUS, WIΖΛΓΔ și alți 2 apreciază asta.
  5. este un event ptr consumarea milioanelor de lasere cu seprom acumulate de cei care s-au folosit de numeroasele buguri prezente in acest joc, asa cum sunt si vor mai fi eventuri cu dedicatie .depre banari de buti n-o sa mai auziti, nicicand, fenomenul bot user a scapat de sub control si nu mai poate fi stopat ptr ca asta ar insemna inchiderea totala a jocului. ce ne mai ramane de facut noua , este sa ne impacam cu aceasta idee.dezvoltatorul a gresit si nu mai poate da inapoi.cei care s-au saturat de buti au plecat s-au au gasit alte jocuri,ramane de vazut ce se va mai intampla.
     
  6. styv86

    styv86 User

    Nu știu dacă mai are rost să zic pentru cine este acest event ? Eu întâlnesc pe diferite hărți inamice , nave cu 700-800-1000 de puncte și chiar și cu 1400 de puncte și nu primesc nimic de la aceste nave ! Pe mine mă prind 3 jucători inamici tot pe diferite hărți și primesc bubuială și pierd puncte și inamicii primesc la rândul lor :mad: Dacă eventul e făcut să rup tastatura de nervi , păi spuneți așa să folosesc ceva chinezesc mai ieftin o_O , păi nu ? Cum e posibil să bat nave 3 ore pe joc și nu primesc nici măcar un amărât de punct și pe mine mă rup de 3 ori și pierd puncte după fiecare bubuială ....păi nu este corect fraților ?! Mai am o nelămurire , cum ajung unii la 0 puncte pe când mai zilele trecute am rupt la nave cu 400-500 de puncte și nu pierdeau măcar un punct ? :rolleyes:
     
  7. Iti spun eu ca nu imi este frica, pentru oamenii lor. Stau linistit ca o sa stearga postare pentru off topic ca si altele care erau pe subiect dar a fost cererea "mosului"

    Ce dracu mai este corect in jocul asta?
    Aaa Videourile lui Bismut si replicile lul 'Mosu'

    Tu nu esti de-ai lor ;)
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 29 Aug 2019
    *^*NEMESIS*^*RO*^*! și Veneficus apreciază asta.
  8. omul.negru

    omul.negru User

    ma intreb la ce mai sta mosul aici ? poate sa te stearga si pe tine si pe el !!! dar definitiv !!!
     
  9. söchbert

    söchbert User

    astea fac pusing intre iei si o sa pierzi eventu pentruca domni nu fac nimic ii vad dum fac pusing si nu am ce le face ca sunt aliati
     
  10. Se fac aproape 2 ani de la ultima postare ........ , apropo pe unde or fi mosul si bismut ?
     
  11. jeanes123

    jeanes123 User

    bine ai venit printre noi ceilalti care merem pa manual de ani si ani fara euro nu mai mere nik pa schaize de joc
     
    AH2N7poztv și Veneficus apreciază asta.
  12. Nu io bagat nimeni in seama de multa vreme , jocul nu a mai aratat nimic nou consistent ca sa se laude cu ceva , mai ales bismut suferea saracul de narcisism .
     
    Veneficus și Timbaland[HQ] apreciază asta.
  13. Supreem*RO

    Supreem*RO User

    Pe EG 7 cam toti stiam de la inceput care va fi top 10... am gresit un singur om care cred ca din greseala a prins un loc... in rest un event facut pt ca botuserii sa nu uite sa foloseasca autolock-ul...90 la suta trisori... o rusine de joc!!!
     
    •»мєтнα«•, AH2N7poztv și Veneficus apreciază asta.