Feedback Temă de discuții - "Breșa Agatus"

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de Ícaro_, 28 Aug 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Ícaro_

    Ícaro_ Guest

    Salutare piloți,

    În acestă temă așteptăm feedback-ul vostru în ceea ce privește eventul în desfășurare ''Breșa Agatus''. Vă rugăm să evitați off topic-ul și să încercați să fiți obiectivi. Orientativ, încercați să acoperiți aspectele de mai jos:

    • Ce vă place la acest event?
    • Ce nu vă place la acest event?
    • Ce ar trebui schimbat/modificat?
    • Ce îmbunătățiri ați aduce eventului?
    • Eventul este prea greu? Prea ușor?
    • Recompensele sunt satisfăcătoare?

    Încercați să vă argumentați răspunsurile.

    Mulțumim!
    Echipa voastră Darkorbit
     
  2. Cea mai mare teapa tipic DO

    Rețete de eveniment
    Există câteva rețete de eveniment care pot fi create în timpul evenimentului.

    CategorieNumeCantitateNecesităPot fi create
    Design de navăTyrannos Centurion Design115.000 x așchie de agatO dată per eveniment
    ExtraHP-S0116.000 x așchie de agatDe mai multe ori
    ExtraSPC-DIM0118.000 x așchie de agatDe mai multe ori
    Nu exista Designul in Ansamblare
    Eventul ''Breșa Agatus'' se va desfășura între 28 August (10:00 am) - 29 August (23:59) orele locale ale serverului.
    Cad foarte putine aschii 13 si foarte rar probabil la 30-40 Spinel.Iar din cutia Agatus 188. Oare cat timp iti trebuie sa strangi 15.000 Aschie de agat sa poti lua designul inexistent tinand cont ca eventul tine 28 ore?
    Nici macar cu :

    Amplificator nou
    În timpul evenimentului, este disponibil un amplificator special de așchii de agat AS-B01 în secțiunea noastră de plată, care dublează volumul de așchii de agat care vor fi aruncate de extratereștri timp de 3 ore.
    Deci o mare teapa sa bagi bani in porcariile lor.
     
    Modificat ultima dată: 28 Aug 2020
  3. Subscriu ce zice amun-ra .
     
  4. o porcarie de event iar jocul in sine o porcarie si mai mare ...
     
    monika73 apreciază asta.
  5. Daca vreti sa aibe un cat de mic succes lasati designul TYRANNOS CENTURION pt ca foarte multi au nevoie, eventual noile nave LA ASAMBLARE !!!
     
  6. eu nu subscriu :p :p
     
  7. Asta da, este f f OK !!


    FluPlague_MCPK EG6,
    Si esta víbora te pica, no hay remedio en la botica ! ;)
     
  8. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Tot e bine ca reactionati cu 5 luni intirziere . :)
     
  9. monika73

    monika73 User

    Event? ce event? pentru cine???
    tragi 10 ore pe zi pentru ce????
    Design de navăTyrannos Centurion Design115.000 x așchie de agatO dată per eveniment
    DESING DESING DESING
    SI CINE NU ARE ACEASTA NAVA CE FACE ? ISI DA IN MINELE LASATE PE TOATA MAPA

    DECI EVENTUL ESTE :mad::mad::mad: DE TOATA JENA FARA SUPARARE

    SI ORI CUM ULTIMILE EVENTURI CARE LE-ATI FACUT AU FOST PENTRU PLAYERI DE LVL 20 + DAR NU SUNTEM PE METIN 2 SA TE DEA LVL 15 LA INCEPUTUL JOCULUI
     
  10. ESTE PLIN DE BOTUSERS.... DESI AM 644 VITEZA PANA AJUNG EU AGATUS ESTE DISTRUS SAU APROAPE DISTRUS.... PE HARTILE X-8 SUNT DE ZECI DE ORI MAI MULTI BOTI DECAT NPC-URI... STIM CA "FILTRATI SI LUCRATI NEINCETAT" IN VEDEREA DEZIDERATULUI DE-A OPRI TOTI BOTII, INSA, PANA ACUM ATI REUSIT SA-I INCURATI PE 90 LA SUTA DINTRE JUCATORI SA TRISEZE... ASTA PRIN SIMPLUL FAPT CA N-ATI FACUT ABSOLUT NIMIC ATUNCI CAND TREBUIA SA DATI EXEMPLE !!!
     
  11. •»мєтнα«•User

    ce bine le zici,bro

    monika73User si •»мєтнα«•


    va rog fara caps lock,tipati,strigati la forumis-isti,ei nu au gresit cu nimic,
    fata de unii ...
    aici,pe forum,sa ne respectam,fiind oameni..
    pe client joc...suntem carne de tun,
    sanatate,respect
     
  12. Supreem*RO

    Supreem*RO User

    Eu am uzat de CL pt a fi vizibil nu in sensul de-a striga... de altfel ganditorul care a nascocit " marea paradigma" cu "caps lock= urlete scrise" ma umple de tot respectul :) ... cum de scriitorii contemporani, cu opere transpuse pe e-book nu folosesc si ei caps lock-ul in loc sa nareze ca Ion urla la Ana imi lasa insa niste mici semne de intrebare :)
     
  13. Supreem*RO

    Supreem*RO User

    Arsh, nu era vorba de mine dar sunt sigur ca Monica, Metha si altii, vor fi in total acord cu mine :) )))
     
  14. Pai, este f f simplu: inarmeaza-te cu munitie buna si dä-le-o !! :D:D
    .
     
  15. Supreem*RO

    Supreem*RO User

    :) Asta facem cam toti... spargem boti ca daca se logheaza atunci este mare deranj la ce programe de lupta cumpara odata cu lincenta pt bot :) ... cu 670 mii hp si 1,3 mil scut n-am sarit portalul ci in baza :)
     
    dady77-7, FluPlague_MCPK și Cat_SPIRII apreciază asta.
  16. ion este imaginea edificatoare a tribulatiilor sufletesti, incheiate tragic, pe care le genereaza sufletul romanesc – o dubla frustare: saracia si demnitatea nationala ultragiata
    Supreem*ROUser

    dara suntem,romani
    Membru din: 30-08-2010
    Timp jucat: 9,995 ore
    Rang:
    Căpitan de bază
    Clasament: 1.626
    Informaţii jucător
    Ţară: România
    Localitate: brasov
    Vârstă: 56
    Sex: masculin
     
  17. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Apropo la tema '' Sancțiuni pentru exploituri '' care a fost inchisa si nu se mai poate scrie .
    Pina nu va termina " barosanii " misiunile cu nave nu o sa dispara biciclistii .
    Primul pas a fost facut cind la misiuni au disparut tipurile de nave care trebuiau distruse .
    Obisnuitiva cu ei asa cum o sa va obisnuiti si cu masca pe figura .
     
  18. Supreem*RO

    Supreem*RO User

    Imi plac doua lucruri:
    1. este un event aproximativ lunar (am evitat sa zic ce este regulat :)
    2. aschiile se pot pastra pt urmatorul event - spre deosebire de Chromin
    Imi displace:
    1. PREAAA MUULTI BOTZI (scz pt CL dar este prea mult)
    2. prea putine aschii
    3. faptul ca NU diversificati oferta de asamblare si ca NU bagati noile nave Orcus si Retiarus... bani nu va dau nici pistolul la cap :)
     
  19. ***** de event, asa cum este si conducerea do-ului cacati imprastiati, la toata conducerea si membrii do-ului, de craciun sa aveti parte numai de boli, sa fiti bolnavi toata viata !!!
     
  20. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    event ca si event dar jocul asta a luat-o razna de mult :(( este incredibil ca sa vezi cum 3 nave din 3 rafale fac un invoke:)) am fost de fata si nici nu am avut timp sa pun tinta pe el :))))
    DARKORBIT mai mult orbit decat dark, am sa incerc pe internet sa va fac o reclama buna , joc cu programe si bagarea degetului in *** la jucatorii cinstiti, voi sunteti cea mai oribila companie !!!! ma mir ca nu va agatat deja protectia consumatorului :)))