tech factory

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de 3lnyn0, 6 Noi 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. 3lnyn0

    3lnyn0 User

    vreau sa produc "backup scut " din tech factory ,daca il creez pentru cat timp dureaza ? 2 minute sau pana cand imi distruge nava un adversar ? [​IMG]
     
  2. ΛЯΣS

    ΛЯΣS Guest

    Techul "Backup scut" iti da imediat 75.000 de scut si are o perioada de cooldown de doua minute dupa care il poti activa din nou.
     
  3. 3lnyn0

    3lnyn0 User

    am dat sa contruiesc si in dreapta la 1 imi apre cat timp mai are pana se construieste si la 2 o poarta si 50 k uridium . Trebuie sa dau 50 k uridium pentru a putea utiliza ?
     
  4. ΛЯΣS

    ΛЯΣS Guest

    50.000 de uridium te va costa al doilea slot in care posti sa produci un tech diferit de Backup Scut. Dupa ce ai produs un tech il poti utiliza gratis.
     
  5. 3lnyn0

    3lnyn0 User

    ok .mersi !
     
  6. ΛЯΣS

    ΛЯΣS Guest

    Cu placere! Pe viitor cand mai ai vreo nelamurire sau vrei sa inveti mai multe despre acest joc iti recomand aceasta rubrica din forum: FAQ Index. De asemenea poti apela oricand la functia "Cauta" (o gasesti in partea din dreapta sus a paginii de forum).

    Si pentru a evita spamul,
    tema inchisa.

    Spor la joc!
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.