Superbowl - Cod de Bon

Discuție în 'Probleme generale' creată de -M4fyotu-, 3 Feb 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. -M4fyotu-

    -M4fyotu- User

    Imi zice: "Eroare: Captcha code invalid" :p
     
  2. Si la mine la fel -.- Chiar daca aleg ce trebuie si de multi ori nu apar imaginiile :|
     
  3. Gaby29

    Gaby29 User

    Presupun ca toti au aceeasi problema.
     
  4. ..CRISS..

    ..CRISS.. User

    da si mie tot la fel zice eroare Captcha chiar acum am dat sa vad daca merge si eroare.. am sters cachele si tot la fel da eroare Captcha
     
    *^*NEMESIS*^*RO*^*! apreciază asta.
  5. La fel patesc si eu orice i-as face zice "Eroare: Captcha code invalid" :mad::mad:
     
    *^*NEMESIS*^*RO*^*! apreciază asta.
  6. Idem,credeam ca sunt singura :(
     
  7. Giany

    Giany User

    Idem
     
    *^*NEMESIS*^*RO*^*! apreciază asta.
  8. _wadzer_.

    _wadzer_. User

    Eroare: Captcha code invalid cum vine asta sau e o minciuna din partea celor de la darkorbit?
     
    *^*NEMESIS*^*RO*^*! apreciază asta.
  9. INVICTUS

    INVICTUS User

    :(Corosive vezi ca iar ai dat coduri de alea expirate ca si data trecuta,nu merge nici la mine
     
  10. Au facut pomana si nici aia nu e primita!!! Captcha code invalid!!!!
     
  11. _basty13_

    _basty13_ User

    era de asteptat ca nu o sa mearga ca nici licitatia nu merge de joi
    asa o sa mearga in continuare jocul tot mai rau daca nu fac ceva bun
     
  12. Posibil sa fie o eroare in postare...si cred ca sunt sanse ca (,) codul respectiv sa functioneze in data de 5 a lunii curente, exact asa cum apare si in poza.
     
  13. Da in poza apare pe 5, dar cica de azi trebuia sa mearga, deci unde careva o gresit lol
     
  14. _basty13_

    _basty13_ User

    Începând cu data de 04.02.2018, pe parcursul a 24 de ore, introduceţi codul DOSUPERSUNDAY pt. a primi următorul pachet Superbowl:

    unde vezi tu 5 ca la mine scrie 4
     
  15. golum1980

    golum1980 User

    Pe 5 a fost anul trecut probabil va functiona cand va incepe superbowl adica pe 5 la ora 1:30 ora romaniei
     
  16. SELF

    SELF User

    cu calm dragi piloti spatiali echipa voastra DarkOrbit compusa din stiti voi cine:rolleyes:"acolo sus"isi va cere scuze pentru aceasta problema neprevazuta si o va rezolva maine cam pe la pranz.:D
     
    stell, WIΖΛΓΔ și OLĐ^SHATTΣЯHAИĐ apreciază asta.
  17. Scrie feb. 5 2017, chiar in poza daca te uiti bine :p
     
  18. mobob

    mobob User

    Cum era si de asteptat,codul nu merge...da parca ce merge in lumea asta...::))
     
    liberalul13 apreciază asta.
  19. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    să sperăm că nu va funcţiona în FEBRUARY 5 2017 ! :D:p

    ps: oare nu cumva big p testează pe noi devansarea calendaristică a zilei de 1 aprilie !? :eek::D
     
  20. nici la mine nu merge:(probabil vom primi un raspuns ca data trecuta ca a trecut perioada si le pare rau de cei care nu au putut folosi codul:eek:
     
    *^*NEMESIS*^*RO*^*! apreciază asta.