Sugestie Penalitati Onoare - Boti

Discuție în 'Actualizări și idei' creată de MidNight_Striker, 4 Dec 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ati fi de acord cu penalizarea comportamentelor repetitive ?

Sondaj închis pe 14 Dec 2020.
  1. Da

    7 vot(uri)
    38,9%
  2. Nu

    5 vot(uri)
    27,8%
  3. Indiferent

    1 vot(uri)
    5,6%
  4. Ideea ar putea fi imbunatatita

    5 vot(uri)
    27,8%
  1. Veneficus

    Veneficus User

    comunicare inseamna intrebari si raspunsuri...tu...doar atat poti!
    sa improsti cu penibil si tampenii la... cei 5 anisori ai mei...
    sa nu crezi ca esti singurul si primul care incearca sa faca dreptate in acest joc cautand diferite metode de eliminare a trisorilor.
    am explicat mai sus motivul...
    BP nu elimina o sursa de venit (contributia financiara a trisorilor) de dragul dorintei unora de a juca un joc corect!
    propunerile facute de tine afecteaza in aceasi masura si utilizatorii corecti.
    asa cum spuneam mai sus singura propunere aplicabila si benefica e propunerea 2, insa ea contravine principiilor (daca pot sa le spun asa) BP de asimilare a tuturor veniturilor posibile...

    succes cu sondajul!
     
    -Anunaky- și WIΖΛΓΔ apreciază asta.
  2. Am o solutie la problema botilor cu/fara program. Bagati limita la Behemoth! 10/zi sau votam un numar. Acelasi clan face Behemoth zi si noapte de luni intregi. Este o misiune cu 200 Behemoth imposibil de facut din cauza lor.
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  3. Veneficus

    Veneficus User

    hahaha!
    Sondaj închis pe 14 Dec 2020.
     
    MidNight_Striker și -Anunaky- apreciază asta.