Sugestie STROKELIGHT

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de -*AIRFORCE*-, 21 Iun 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Dragi playeri va rog sa dati o mana de ajutor BP sa poata creea eventul privat strokelight!!
    Spun asta deoarece pe EG7,acest npc este in posesia KingByron-LAW.De mai bine de 2 saptamani este abonat non stop si bineinteles pe but.
    Dar adminii nu-si vad capul de treaba si nu au bagat de seama!?
    Daca clanurile puternice i-si adjudeca fara probleme npc-uri recompensate substantial si cu urii si cu onoare si experienta,celorlalti ce le ramane?
    Recompensa de la misiunea zilnica?
    Macar controlati recompensa primita ,dupa un anumit numar de kill-uri reduceti recompensa progresiv,pentru a nu incuraja but-ul!!
    Daca sunteti de acord cu propunerea va rog dati like!



    Spor!
     
    Modificat ultima dată: 21 Iun 2022
    **»Ħ€®ÇЦŁ€Ŝ«** și styv86 apreciază asta.
  2. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    :)))))))))))))))) bravo BP, :) bine gandit :)) prostii mai baga bani si mai joaca jocul vostru :)) tot respectul :)
     
  3. ramram02

    ramram02 User

    Buna ideea,dar fi sigur ca nu se face,pai daca toti am castiga nelimitat ,uri,onoare,experienta,etc.ar trebui sa dea la toti stele,mai mari mai mici ,si ar fi mai multe stele decat pe cer:D:D:D:D
     
  4. Actualizare-in ultimile 2 saptamani,strokelight-ul a revenit clanului RAW reprezentat de mai marele buutist ĐΞЯ•ШΞISSΞ•STΞЯИ_.
    Maria-sa este prezent 24 din 24 ore si 7zile din 7!!!!!!!!!!!!!!
    Nu il observa nimeni???
     
  5. omorati l,ce e asa de greu?pe plus, pe minus, intrerupeti nesimtirea
     
  6. styv86

    styv86 User

    Pe chestia asta am primit o pedeapsă de două săptămâni pauză pe cont și juma de onoare și experiență luate că o fost pushing după logica DO !
     
  7. eu am fost mai norocos, am luat o luna pauza, plus restul, dart nu ma intereseaza , ptr ca nu investesc in prostie
     
  8. De omorat il omor,dar greu bro,ca are kont bun si but bun,ar fi timpul sa faca si adminii astia ceva,nu?