Suport Stie cineva?

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de [B0REAL], 16 Dec 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. [B0REAL]

    [B0REAL] User

    Buna ziua,stie cineva cum se poate iesi din poarta Delta?
    Am aproape 48 de ore de cand sunt blocat acolo,suportul nu raspunde desi scrie ca ei dau un raspuns in maxim 24 de ore.
    Am si un titlu...Paza Portalului care am incercat sa il pastrez.
    Am intrat dupa ce am investit in Uridium la Happy Hour,bani aruncati degeaba acum doua zile pentru recompensa suplimentara (LF4-Magma Drill).
    Am mai pierdut vreo 8 amplificatoare,misiunile din aceste 2 zile,misiunile din permisul de sezon,misiunea Lupta pentru Poarta Delta si probabil mi-am pierdut si rabdarea...
    Poate exista vreo solutie care nu o cunosc.Multumesc!
     
  2. FRUMUSICA

    FRUMUSICA User

    schimaba nava
     
  3. [B0REAL]

    [B0REAL] User

    Multumesc pentru raspuns,am schimbat-o am iesit ,dar nu am primit recompensele.Nici una.Poarta imi apare in 1-1,pot intra,dar tot raman blocat acolo.
     
    »♠Jĕř¥ŧğ♠« apreciază asta.
  4. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit

    Salut,

    Problema legată de lipsa recompenselor la finalizarea unei porți galactice a fost transmisă mai departe. Din păcate pentru moment nu putem face nimic mai mult. Vă rugăm să aveți răbdare până vom primi un răspuns oficial.

    Mulțumim tuturor pentru înțelegere!
     
    »♠Jĕř¥ŧğ♠«, FRUMUSICA și BROSCOIUL apreciază asta.
  5. Veneficus

    Veneficus User

    vezi ca in celelalte forumuri sunt de ceva timp "oficiale"...
    iar noul event e postat deja de ieri ...
    cat despre noua nava plus eu zic ca e tardiv sa mai adaugi ceva...
     
    Modificat ultima dată: 19 Dec 2023
    **»Ħ€®ÇЦŁ€Ŝ«** și COZMIN apreciază asta.
  6. am finalizat poarta zeta dar recompens din poarta si bonus ciucu ,ce se intapla este a 2 poarta din care nu primesc recompense.