Status Conexiune

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de ╚»•Č•ί•p•r•ί•a•ή•«╗, 19 Dec 2013.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Salut am o problema cu "intrarea" pe harta. Ma logez, pe cont, iau bonusuri tot, dau start , se incarca bara loading dar dupa ce sa facut verde(s-a incarcat) imi apare status conexiune si se incarca "rama" aia verde la nesfarsit ...asta pe toate browser-ele. DE CE? sunt disperat ajutati-ma as pune si un video sa vedeti dar nu cred ca merge. Multumesc mult! daca am gresit cu ceva la realizarea acestei postarii scuzatim-za este prima data!
     
  2. Ai un răspuns AICI.
    Sau ai placa video prea slaba pentru acst joc ,, te rog incearca si de pe un alt pc si o alta sursa de net .
     
  3. Iti recomand folosirea unui singur browser pentru acest joc daca ai o conexiune mai slaba,astfel impiedici acumularea de date dupa alte site-uri.Opera este un browser care ruleaza bine jocul.Incearca sa inalturi orice sursa care iti poate ingreuna conexiunea,utilizarea memoriei ram s-au a procesorului.
    Poti reveni cu informatii gen: viteza internet/placa video/ram pentru a te ajuta mai bine in problema intampinata de tine.
     
  4. Drakaar

    Drakaar User

    Eu folosesc SrIron (un browser bazat pe motorul Chromium) si am setat autologare. Pana acum nu am intampinat probleme de logare folosind combinatia asta.
    E posibil sa mearga si cu Opera sau alt browser la fel de bine. De retinut ca autologarea te duce direct pe harta imediat ce s-a incarcat bara (nu mai ai nevoie sa apesi butonul Start), dar va trebui sa aveti grija unde lasati nava la logout.
     
  5. -.-AVATAR-.-

    -.-AVATAR-.- Guest

    Interventii suficiente, multumim. Si cum mai exista deja teme pe acest subiect, si cu posibile rezolvari oferite...

    Tema inchisa.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.