Feedback "Spirala Terorii" (Vortex of Terror) - Unica temă de discuţii

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de ExisV, 21 Iun 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Chiar , tare curios sunt :)
     
  2. Admini , nu aveti postat nici un anunt cum ca o sa intarziati eventul cu portalul vortex , e trecut de ceva vreme de ETA anuntat de voi , comunicare 0 barat!
     
  3. _basty13_

    _basty13_ User

    undei poarta ? anutul postat tot de voi
    În perioada 08.03.2018 (ora 10:00 / ora server-ului) - 22.03.2018 (ora 22:59 / ora server-ului) va avea loc o nouă sesiune a eventului "Vortex of Terror" ("Spirala Terorii").
    este ora 13 si nu a aparut chiar daca ati dat restart la joc
     
  4. Cehn

    Cehn User

    Daca iti doresti sa fi "la zi in agricultura" mai intra si pe discord #announcements.
    Daca ti-e lene lasa-mi nr tau ca-ti SMS-esc io imediat ce apare ceva.

    1:29 PM]Baracus:@everyone Vortex of Terror is kicking off tomorrow at 1500CET and will run until midnight 22 March!!! Terrorfying...(edited)
     
  5. _basty13_

    _basty13_ User

    tu te uiti pe alt forum atuci de ce pe forumul romanesc scrie ora 10 ora servarului?
     
  6. COZMIN

    COZMIN User

    Europa globala "Poarta Vortex of Terror '' are lag, iar de la uberi lagul este infernal, adică nu poţi să mergi mai departe, se blochează mai tot timpul.
    O seară bună.
     
    davideni apreciază asta.
  7. AENZUB

    AENZUB User

    Sa rezolvat problema la lag in Poarta Vortex of Terror s-au cand se va rezolva ??
    Sa stim si noi cand sa jucam!
    Nici nu a inceput bine ca sa si terminat!
     
  8. protocol de rcuperare de lv 4 , altceva mai neefolositor nu se putea ... chiar asta voiam sa il evit
     
    Empty75 apreciază asta.
  9. astia testeaza jocul inainte de a lansa ceva pe live??? ori testarii sunt incompetenti ori devii sunt retarzi.
     
    Veneficus apreciază asta.
  10. Nu si-au invatat lectia de data trecuta, si iar i-au luat pe nepregatite !!! :)) Acelasi lucru s-a intamplat si anul trecut cu VoT !!! Pacat de jucatorii care inca il mai joaca si inca mai sustin financiar acest "joc" !
     
    Veneficus și COZMIN apreciază asta.
  11. COZMIN

    COZMIN User

    Rectificare : primul val, lordakia, 10 minute am bătut la ele, în condiţile în care se putea din 3 kamikaze sau căte o salvă la fiecare lordakie, însă din pricina blocări nu am dat dmg. ce doar ne ''salutam'' în stil de ''samurai''.
    Ce rămâne de făcut pe Europa Globala în afara de şters "cookie si cache" ???
    O seară faină şi spor la joc.
     
    Modificat ultima dată: 8 Mar 2018
    styv86 apreciază asta.
  12. Care sunt recompensele cănd termini poarta?
     
  13. Arise

    Arise User

    nici una
     
  14. la fiecare wave iti pica niste cutii bonus speciale si poti sa primesti munitie si alte chestii.
    Pentru mai multe informatii, verifica acest site: http://www.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/tunel-of-terror-info.110507/
    By the way, daca ai duplicator de cutii bonus, rewardul primit la cutiile din poarta va fi dublat.

    PS: Avand in vedere ca postul este din 2015, este posibil ca informatia sa nu mai fie in totalitate corecta.
     
  15. Empty75

    Empty75 User

    Esteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!![​IMG]
    Deci se poate. :p:p
    09.03.2018 - 06:51[​IMG]Articol obținut: Ulei Indoctrine (90)
    [​IMG]
     
  16. GG <3

    By the way, mai e lag in poarta?>
     
    ★☆7FRUNZE☆★ apreciază asta.
  17. Empty75

    Empty75 User

    puţin acum dimineata, dar eu fac doar pina la uberkloni
     
  18. COZMIN

    COZMIN User

    Raportez probleme tehnice la ''Poarta Vortex of Terror ''
    se blocheaza abia bat un lordakia la 10-15 secunde, iar dacă pun pe modul kamikaze se blochează şi pet-ul.
    In condiţiile date, cand o să pot termina şi eu portalul dacă după masă acesta devine impracticabil din pricina lag-ului sau cum se numeşte el in termeni tehnici. Îmi iau concediu de la servici pe durata eventului sau care e solutia ???
    Europa globala - server.
    O seara bună.

    P.S : aştept un răsp. din partea celor de la B.P.
     
  19. la fel ca si anul trecut, cei care vin seara dela servici poate sa uite eventul ca nu au acces la el din cauza lagurilor, de asta se si numeste : jocul terorii ( durex of Terror )
     
  20. Am incercat acum sa fac uberi kloni. Dupa ce am omorat cativa, am facut si eu bum. Dadeau in mine de la distana destul de mare.