Feedback "Spirala Terorii" (Vortex of Terror) - Unica temă de discuţii

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de ExisV, 21 Iun 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    adevărul e că tuturor ne-ar place să fim cît mai informaţi, să ştim amănunte mai multe despre cîte un event nou, asta nu doar ca să nu bîjbîim ca orbeţii prin toate cotloanele jocului ci şi pentru că aşa este frumos şi civilizat iar alţii au acces la aceste informaţii pe forumul lor, adică "pe cale oficială". baiu' îi că aceste informări trebuie făcute de cineva, e nevoie de ceva timp pentru a traduce, a edita şi a posta într-o formă corectă şi comprehensibilă pentru toţi forumiştii. din păcate, acel cineva pentru noi, este doar domnul corosive care, de vreo doi ani a cam rămas prim solist şi unic pe forumul românesc şi este de înţeles pentru toată lumea că această "configuraţie" nu mai poate fi nici măcar "satisfăcătoare" pentru funcţionarea corectă a forumului.
     
    Modificat ultima dată: 23 Iun 2017
  2. CapoHrx

    CapoHrx User

    Am revenit cu cel nemtesc. Copiati pana nu se scoate si asta http://de.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/wege-im-vot-gate.112930/#post-988130

    Precizez ca este neoficial si cu mentionarea de catre adminul german a faptului ca ''Bulgarii au dormit'' cand sa decis nepublicarea oficiala, dar postarea pe forumul german vine de la un player, si va ramane pentru info.
    Ajutat, sau nu, acel player, consider ca asa trebuia procedat dupa ce altii din vari motive au, si au avut avantaj inca din data de 19.06.
     
    Modificat ultima dată: 23 Iun 2017
  3. styv86

    styv86 User

    Pai am cules cutiuta lasata in urma de la npc-ul distrus de mine si surpriza un articol nemaintalnit...am rasfoit tot iventarul, toate navele cu fel si fel de designuri si nu am gasit nimic. Eram doar curios, cred ca voi ramane curios mult si bine :D:D:D:D:rolleyes:
     
  4. Agentul ascuns Distruge 1 dronă Demon!!! Unde naiba gasesc drona Demon?
     
  5. mobob

    mobob User

    in noul portal din x4
     
  6. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    doritorii pot găsi o traducere sumară a acestor informaţii pe TS-ul clanului [ЯИGα] яєиєgαdєs 89.45.250.104:9988 parolă: nopass
     
    Veneficus și Wat74 apreciază asta.
  7. De maine sa-ti dea "bp" in fiecare zi valul minune cu 64 mil hp si 800k dmg.
     
    johny25812 apreciază asta.
  8. styv86

    styv86 User

    Am nimerit si eu pe harta respectiva cu obstacole..aveam dupa nava uber lordakia, uber kristallon ( unul singur), uber sibelon cam peste zece si un UFO din ala mare...lanterna bate in fata si lumineaza doar pe ce tragi, dar cand tot dai in spate trebuie sa faci ochii cat cepele la harta mini dupa obstacole ca eu nu am fost atent si o singura salva de la uberi lordakia si uber kristallon ca deja visam pe 2-1...uberii sibeloni se misca incet si pana ajung aia dupa tine ai timp sa bei si o cafea :) .Problema sunt acele obstacole patratoase gen obstacole de la paladium....oricum e tare senzatia cand te trezesti pe 2-1 :D
     
    Modificat ultima dată: 24 Iun 2017
  9. P!x3lL

    P!x3lL User

    mda ultimul val vreo 15. 20 urber lordakium vreo 5 uberi kristalon si inca vreo 10 uber sibe plus ufo... ultimul val chiar nu se merita
     
  10. Urăște

    Urăște User

    sunt blocat in poarta de un interceptor minune
    nu pot pune cliku pe el si nici cu kami nu il pot sparge
     
  11. Urăște

    Urăște User

    m-am bagat in radiatii si acum ma dat la urmatoare faza
    gg
     
  12. A descoperit cineva ruta cea mai usoara?
     
  13. _basty13_

    _basty13_ User

    mai aveam 2 vieti si de facut 1 din cei 2 npc noi din poarta vortex si nu am reusit sa dau de el in radiati dupa 15 min de nervi am mers mai mult in radiati si am murit si din momentul ala sa blocat nava in poarta si am mai pierdut 1 viata dupa ce am dat reconect nava solage nu mai imi aparea
    ce pot sa fac ca imi arata ca nu mai pot intra in poarta decat peste 20 de ore si nava nu o mai am solagele
     
  14. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    ai pierdut poarta iar nava solace trebuie reparată.
     
    Veneficus apreciază asta.
  15. _basty13_

    _basty13_ User

    dar cum o scot de acolo ca daca dau pe ia imi apare tot ecranul negru si nu am cum sa dau nici warp ca nu imi apare
     
  16. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    curăţă cache şi cokies, dă un restart la calculator, eventual schimbă şi browserul şi apoi încearcă cu schimbarea hangarului.
     
    Veneficus apreciază asta.
  17. Acest item este designul de drone Frost:
    [​IMG]
     
    styv86 apreciază asta.
  18. Poarta Tunelul groazei finalizată
    Ai primit design pentru drone Design dronă Demon (epic).

    Prea multa zarva pentru nimic. Aproximativ 2 ore jumate mi-a luat sa termin portalu...si nu...nu sunt slab de am stat atat, sunt full.
    Precizez ca munitia folosita a fost x3,x4 si SAB.
    Deci, revin, este destul de grea poarta, tinand cont ca la aproape toate valurile am luat x2 si rachete...in rest..nimic deosebil...decat 17k x4 de la UFO la ultimul val.
    Spor la treaba.
    P.s : Nu se merita sa faci poarta. In 2 ore jumate cat mi'a luat mie sa o termin mai bine faceam cubi...si ieseam mult mai bine la uridium,experienta si onoare .
     
  19. Eventul a fost prelungit până în data de 05.07.2017 / ora 23:59 - ora server-ului.