Feedback "Spirala Terorii" (Vortex of Terror) - Unica temă de discuţii

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de ExisV, 21 Iun 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. styv86

    styv86 User

    Cunoaste cineva despre ce este vorba ca am obtinut din poarta "Spirala Terorii" ....furtuna cu grindina...ce este?
    23.06.2017 - 02:49[​IMG]Articol obținut: Furtună cu grindină (2)
     
  2. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    poți lăsa un npc la colț (sau mai multe) dar nu închide pagina (nu da x) și nu întîrzia mai mult de ora 6,30 dimineața, ora restartului. dacă joci pe chrome (sau derivatele lui) bp va întrerupe conexiunea după ce comuți pe altă pagină dar asta o rezolvi cu opțiunea ”reconectează”.
     
    Veneficus și ^^jax20^^ apreciază asta.
  3. rattyionut

    rattyionut User

    scrie la suport nu pe forum ca nu te putem ajuta
     
  4. rattyionut

    rattyionut User

  5. Spike*97

    Spike*97 User

    Stie careva cate valuri are?
     
  6. Wat74

    Wat74 User

  7. P!x3lL

    P!x3lL User

    Oricum stau si ma intreb cine naiba are nevoie de robo, spider-man, puii mei benzi desenate pentru copii intre 2 si 4 ani, serios ? La cum ii poarta sa ne de-a si noua domle' munitie nu roboti de drone in toate culorile posibile... lasati cosmeticile astea ca nu ajungeti niciunde cu ele, ok 2,3 designuri acol da nu la fiecare event pff goli, santinel, venom pff design in mov sau albastru... wat serios ? Lasati japonezii sau ce or fii ei cu ideile lor de copii si culorile lor roz bon bon...intr-un an o sa fie jocul asta numa cosmetic cu 100 de designuri pt fiecare nava
     
    crod apreciază asta.
  8. Am citit ca , cei 20 uberKristalonii din valul 9 ar trebuii sa fie de 10 x mai slabi ca si cei normali .. mie mi se par normali :) e cam aiurea sa ii dea 20 de uberkloni si sa stai pe ei foarte mult timp ...dupa care sa iti dea si 20 de ubersibeloni:D la care sa stai iar foarte mult:)
    Nu vii se pare exagerat?:)
     
  9. CapoHrx

    CapoHrx User

    Contrar declaratiei de mai sus exista o descriere a VOT pe un alt forum din data de 19.06!

    http://bg.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/f-a-q-vixra-na-terora.120087/#post-858305

    Se pare ca noi suntem mai fraieri nu!? Cu alte cuvinte ''pasionati'' de fraieri! Va rog sa faceti demersurile necesare pentru publicarea descrierii in detaliu al VOT si in forumul nostru in limba romana! Altfel nu e FairPlay si DO nu este impartial. Adica un fel de PSD ca m-am si enervat!
     
    crod, Veneficus, WIΖΛΓΔ şi o altă persoană apreciază asta.
  10. :))) le-a fost lene sa mai scrie:) dar nu gasesc cei 20 de uberkristaloni de la valul 9 nici acolo .. am impresia ca altii au si alte npc-uri in porti:)

    inteleg ca valurile vin random dar in baza ar trebuii sa fie aceleasi
     
  11. Imi spune cineva pasii ca sa evit uber kristaloni aia multi? Am incercat 2 variante si tot acolo ajung...
     
  12. Wat74

    Wat74 User

    Nu poti.
     
  13. pana pe ce data tine aceasta poarta?
     
  14. Poarta e praft, mai mult consumi munitie decat faci, si timp.
     
  15. ^^jax20^^

    ^^jax20^^ User

    2-07
    acum,eu nu stiu ce nava ai dar ca sa faci la rand numai cei 20 uberi kloni pe 4-5 eu zic ca nu prea ii faci.nu mai zic de npc-urile gen lordakia care dau 300urii.daca vrei sa faci 75k urii,aproape 100k onoare,eu zic ca se merita
     
  16. Salut, oricum asta se vrea.. noi cand spunem ca avem informatii/cunostinte despre ceva anume de pe facebook, discord, twitck.. ni se spune TARE cu voce APASATA'.. ,,tata MARE,, este forumul.. dar cand este obosit pt. ca na.. pnma este canicula, dar mai nasol pt. ca pe alte forumuri au aer conditionat.. ATUNCI NOI PLEAVA' CE SA INTELEGEM? ERA CANDVA.. DE MULT.. O PROBLEMA PE CARE O PUNEAU UNII PLAYERI.. cat este halatul si moderatorii spuneau ca este moca, atunci.. si la ceilalti este moca, nu de alta, dar sa stim daca suntem considerati carpeta' cu totii, sau doar ai nostrii concetateni? pt. ca atunci a m stii cu totii in ce barci suntem.. daca ai nostrii sunt benevol, atunci sorry, ca si atunci eram curiosi din aceleasi motive, nu ca am vrea sa va luam locul KEEP CALM... vrem doar stim sub ce forma va aducem considerente.. DEZINTERES sau NORMA'- DEZINTERES & (sorry) INCOPETENTA =» de ce ceilalti de pe alte servere sunt mai tot timpul mai cu mot, ei dau doar cu gold? si al meu cotizator este tot gold si a dat saracul amarat la greu.. sa si cam tocit si sta zbirlit ca nu prea vrea sa ma intre la cutiuta cand este luat de fraier'..
    P.S. aceste intrebari sunt adresate catre persoanele care cunosc cu adevarat raspunsul si ar trebui adresate ceva mai sus.. cu mentiunea ca sunt si romanasi de treaba' care au fost si sunt dornici ca acest joc sa nu moara, cel putin pt. ei.. daca tot suntem la coada.
     
  17. Emy

    Emy User

    sa dat edit si sau sters infomatiile despre npc-uri,oricum pe rusi nu prea ii intereseaza fac ceea ce vor,drept dovada linku care a fost postat azi,ei se ajuta intre ei,calcand,drept niste reguli ale companiei :)
     
  18. CapoHrx

    CapoHrx User

    Este incredibil!!! Mizeria se adinceste de parca am fi la OTV. Ca urmare a sesizarii (probabil) aici si pe Discord, a fost stearsa descrierea din FAQ-ul respectiv, Bulgar, la ora 15:25. Frumos BP
     
    Veneficus apreciază asta.
  19. Emy

    Emy User

    Ba da, se poate, am facut de 2 ori poarta pana acum si nu am ajuns sa fac cei 20 de uber kloni ;0

    acest item daca nu ma insel e pe Seafight,nu are ce cauta aici :)
     
    Modificat ultima dată: 23 Iun 2017