Feedback "Spirala Terorii" (Vortex of Terror) - Unica temă de discuţii

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de ExisV, 21 Iun 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. pai pe pagina principala era vortex of terror si o dat restart la servar si acuma la scos
     
  2. rattyionut

    rattyionut User

    este in x4 acuma sau nu?
     
  3. nu era si da dat restart la servar si sa scos eventu si creca il va baga iar / nu cred ca o fi mersa ceva bine
     
  4. În acest moment puteţi găsi portalul "Spirala terorii" poziţionat în centrul hărţii x-4 a companiei de care aparţineţi.

    Eventul va dura până în data de 02.07.2017 / ora 23:59 - ora server-ului.
     
  5. Este "fain" eventul pana am dat de 10-12 uberkristaloni in acelasi val... de acolo punct. Vedem maine alta varianta.
     
  6. Urăște

    Urăște User

    deci o copie dupa eventu de Halloween dupa cum se vede
    fain
     
  7. Urăște

    Urăște User

    la ce lag e nu cred ca ma risc sa intru
     
  8. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    nu stiu pe ce globala joci dar pe EG1 tocmai ce am iesit din portal si nu a fost nici cel mai mic Lag
     
  9. Unde putem gasii si noi ceva informatii despre portal ?
     
  10. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    O ştergere a cookies / cache poate sa faca minuni.
     
  11. Fain portalul,munitie la greu,multi uberi,nu faci mare lucru din el,de plictiseala merge,lag la ordinea zilei. in fine acesta este d.o in ziua de azi.
     
  12. Emy

    Emy User

    Ultimul val (presupun) e dupa noroc ori de distrus Uber Kristalloni si ce mai e langa ei ori Uber Sibeloon,Uber Lordakium si Ufo nu stiu inca daca e si a 3 a varianta sau sunt si altele,eu am avut noroc sa prind Uber Sibelon si am finalizat poarta :]
    Noroc la portal,e profitabila poarta pacat ca trebuie sa asteptam 20 de ore sa facem alta :)
     
  13. rattyionut

    rattyionut User

    sa exagerat prea mult cu uberiklon te rupe ar trebui facut ceva in privinta asta. este sub orice critica valul respestiv.:mad::mad::mad::mad::mad::mad:
     
  14. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Si ce ai atepat ??n :)) asta este scopul DO :))
     
    Veneficus apreciază asta.
  15. Hmm da .... Eu nu bubui un UKlon decat in 10 minute de roteala sau 5/6 minute cand e blocat utilizand x1 si totusi cred ca e corecta poarta deoare ce e facuta cu limite ca cei de lvl mic sa poata sa ajunga doar unde rezista. NU RISTI JU CASTIGI
     
  16. rattyionut

    rattyionut User

    nu zau
     
  17. crod

    crod User

    am intrat in spirala trr in 2-4, si ma dat in 2-1,ce naiba??

    le: mda, a doua oara a mers
     
    Modificat ultima dată: 22 Iun 2017
  18. poarta e ok pana la cei 20 uberi kloni ,care deja e prea mult pentru cei mai slabi si chiar si pentru noi ,iar ce rezulta dupa ce ii faci cu x4 ca altfel nu prea poti sau te chinui ore cu x3 si sab, da un rezultat cam negativ ,dar pentru cine vrea sa mai joace ceva ,altfel fata de portalu din x-7, e ok
     
  19. am stat 2 ore la uber sa ii fac cu kami ca cu munitie nu a mers cum dadeam o salva cum dadeau cate 350k dmg

    iar ultima parte nu mia mai dat nici o cutie cu muniti
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 23 Iun 2017
  20. ^^jax20^^

    ^^jax20^^ User

    intrebare:trimit in colt ultimul npc din val si inchid pagina de joc.cand intru iar ,am pierdut o viata sau ma da de unde am ramas?ma refer la aceasta poarta.valuri dupa valuri,3 ore si ceva fara posibilitatea de a intrerupe.daca stie cineva...