Skylab

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de XLR97DNDSMS, 6 Mar 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Salutare, eu in ultima perioada joc foarte mult DO si cam raman fara promerium deoarece il pun pe lasere si il folosesc, ce ar trebui sa fac in cazul asta..?

    Mentionez ca Skylab ul este la nivel maxim
     
  2. CapoHrx

    CapoHrx User

    Foloseste petul la maxim. Kamikaze cat de des si colecteaza toate resursele de la npc distruse. Alta solutie doar colectare de la npc distruse de alti jucatori in special in harta 5-2.
     
    Veneficus și ==H*Y*P*E*R*I*O*N== apreciază asta.
  3. magontec

    magontec User

    foloseste citadelul pt. transport promerium , iar la pet instalezi protocoale cargo lvl 3 apoi in skylab astepti promerium sa se incarce la valoarea max. de transport a navei citadel [ 19500 -fara premium - 12 protocoale cargo lvl 3 ] daca transporti ex. 10.000 promerium pe lasere ai 100.000 trageri regenerarea promerium pt. skylab lvl 20 nu dureaza mai mult de 24-48 ore [ nu am cronometrat ] dar a ti ajunge sa incarci promerium pe lasere , daca tu folosesti mai mult de 100.000/zi atunci rezolva capacitatea max. la citadel si in skylab ai promerium max.99.870 , transporta - ex. 19.500 promerium = 195.000 trageri cu laser pe zi.
     
  4. Daa, cam asta ar fi singura solutie.., multumesc frumos
     
  5. Ma refeream la faptul ca nu mai am promerium in skylab indeajuns, dar mersii frumos de sfaturi
     
  6. ai deajuns si

    Prometium:
    15,508,186
    19,974,063
    Endurium:
    15,508,186
    19,974,063
    Terbium:
    15,508,186
    19,974,063
    ca sa produca
    Prometid:
    990,198
    998,703
    Duranium:
    998,703
    998,70 ca
    in final sa ai
    Promerium:
    99,870 ????
    pentru primele 3 resurse ,ca sa ai nr maxim ,activeaza si roboteii de productivitate
    skylab am la toate lvl maxim de extindere
    sau opreste ptr ceva timp rafinaria de seprom sa ajungi la nr maxim de promerium
     
    XLR97DNDSMS apreciază asta.
  7. Da, Skylab ul functioneaza in parametri foarte buni
     
  8. As dori ca un admin sa inchida tema daca se poate, skylab ul e o tema mai complexa. Multumesc anticipat!
     
  9. Hermes

    Hermes Guest

    Tema inchisa.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.