singurul modul neupgradabil

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de flyn7, 20 Sep 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. flyn7

    flyn7 User

    salutt, am o propunere pt. dezvoltator. si cred ca multa lume este de acord cu mine, jocul in sine se bazeaza pe dezvoltarea, cresterea, contului de joc, incepand, de la cea mai mica nava, si de la cel mai minimalist echipament, care il deti in hangar, ajungand sa ai nava full pt, a avea o mai mare sadisfactie ,participand la difereite eventuri, singur sau alaturi de prieteni, am ajuns la concluza, ca a mai ramas ceva pe joc, ce din pacate nu este upgradabil "momentan", in speranta ca poate veti schimba acest lucru, este vorba de modulul din skylab ,modulul de transport, propun o posibulitate de upgradare de cel putin pana la nivel 4, pt a micsora timpul de a trimite resurse din skylab pe nava, acest lucru ar fi pt avantajul fiecarui jucator, . multumesc frumos, si astept opinile dumneavoastra, domnilor moderatori.

    ps nu sar supara nimeni daca ati mari spatiul de inmagazinatede la modulul de seprom,macar la jumate fata de cel de promerium,. :)
     
  2. rattyionut

    rattyionut User

    incerca la ,,actualizari si idei,,.
     
  3. ursulet81

    ursulet81 User

    Eu trimit cu 1250 uri instant 19520(cu 2500 uri am 390400 trageri cu promerium pe teava :p) resurse :), rar trimit normal 500 prom cu 500 seprom pentru generatoare.
    Incearca tema aici, daca obtii peste 100 de voturi poate se va implementa in 6-9 luni ;).
     
    maxx7575 apreciază asta.
  4. ICHIGO

    ICHIGO Board Administrator Team Darkorbit

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.