Suport Shockwave Flash was crashed!!!!

Discuție în 'Probleme generale' creată de -*AIRFORCE*-, 1 Mar 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Acest anunt a aparut dimineata pe harta5-3 cand am vrut dupa cel putin o saptamana lipsa sa culeg paladium!,O DATA DE 2 ,DE 3 ORI PANA LE-AM UITAT NUMARUL.Bineinteles ca am dat refresh ,relog ...samd.NU A VRUT DELOC SI AM RENUNTAT!Sa inteleg ca paladium nu se mai poate face de azi inainte ??S-au ce sa inteleg?Ca atunci cand noi gresim suntem sanctionati drastic si imediat dar cand cei ce gestioneaza jocul se blocheaza ,nimeni nu poarta vreo vina?
    De ce oare mai platim premium si altele?
     
    salamandra74 apreciază asta.
  2. eu am patit ce ai patit tu in low pana de la atatea crashuri nu m-am mai putut loga.am crezut ca e o problema de flash dar se pare ca nu alte jocuri care folosesc flash mergeau perfect.noul client se pare ca nu e chiar asa de bun pe cat vor sa fie.intai ar trebui rezolvate multe alte probleme ale jocului lag , probleme cu scutu ,cu ratarile care inca persista,etc etc.Dar acum cine suntem noi sa ne dam cu parerea.spor la joc cei care il puteti juca.
     
  3. MΣDΣΣA

    MΣDΣΣA Guest

    Va rog sa cititi si sa oferiti informatiile cerute in aceasta tema.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.