Feedback Server Test

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de ĄMŮИ-ŖĄ, 29 Apr 2021.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Care server de test? Cel pe care nu te poti conecta pe pagina de joc?
    Merge doar pagina principala
    • Vă rugăm să verificați eventuale erori de afișaj sau sistem atunci când folosiți nava Holo;
    • Vă rugăm să verificați echilibrul și interacțiunea existente între navele Holo și Orcu

    • Cum sa le verificam Domnule daca nu putem intra pe joc?
     
    Veneficus și liberalul13 apreciază asta.
  2. LOGout... conecsiunea la serverul de test nu poate fi stabilita din pacate ..multumim !
     
    Veneficus apreciază asta.
  3. RΛVΣN

    RΛVΣN User

    Intradevar, nu se poate intra pe server, am incercat insa numai pagina principala se deschide, cat sa vad hangarul si alelalte. Lasati serverul Open beta deschis inca 2 zile si faceti ceva cu logarea pe harta ca mi-am rupt butonul la mouse deatatea click-uri date incercand sa ma loghez. Multumim.. :)
     
    Veneficus apreciază asta.
  4. Veneficus

    Veneficus User

    Xmen99 apreciază asta.
  5. Xmen99

    Xmen99 User

  6. Nu are legatura cu serv. test . Poate ma lumineaza si pe mine cineva , la ultimul event am cules din chei modul pet transmitator hp si modul pet transmitator de lupta lvi 1 .
    Nu am rabdare sa vad in ce fel si cum ajuta aceste module .
    Multumesc anticipat .
     
  7. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    si eu trag cu x1 si nu stiu dece nu am si alte lasere, trebuie sa fac nava dela 0 ? sa mai incep o data jocul ? ma cac pe el
     
  8. _basty13_

    _basty13_ User

    si eu aM INTRAT SI LA FEL SI TOT NU INTELEG

    dar tinand cont ca sunt uni care inca joaca manual o sa ne fie greu la restul care o sa foloseasca programe nu
     
  9. hiperion42

    hiperion42 User

    in servar test singura munitie primita in primele valuri e x1 ,ceva mai tarziu ceva x2 si x3 vreo 3k din fiecare si rachete r310 pana in 50 buc ,recompesele primite lasere generatoare,module raman in poarta.Ai spart poarta nu te alegi cu nimik ,cand intri intr o noua poarta cu un alt cpu o iei de la zero.sincer nu vad rostul unei astfel de porti.Deci nu exista recopense de nici un fel ,nici experenta ,nici onoare,nici munitie, nimik.Si atunci pun o intrebare logica ,de ce as face aceast portal , si cand am inceput sa joc prima data ,aveam un robot amarat de reparare aici lipseste,petul lipseste,munitia e ce e .....nu ai acces in hangarul navei .doar sa iti amintesti cum ai inceput si cam atat dar si atunci aveai mai multe.
     
    ĄMŮИ-ŖĄ și lala92 apreciază asta.
  10. hiperion42

    hiperion42 User

    uitasem ,poti juca doar cu o singura configuratie,ai schimbat o ,vei avea surpriza ca nu e nimic pe cea de a 2 a configuratie,oricat am incercat sa selectez si sa salvez pe cea de a doua configurati nu am reusit nimik. portalul e monoton valurile se repeta ,se schimba doar nivelul de dificultate .