Server PVE

Discuție în 'Probleme generale' creată de -DarkKnight69-, 5 Ian 2021.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Am si eu o intrebare . Pe renumitul server nou deschis "Global" PVE nu se respecta CALENDARUL ca pe celelalte servere? Ex. "Sansa marita de a obtine LF4 " Si nici recompense bonus la porti Marti,Miercuri si Joi.
    "Recompense bonus.Obține recompense în plus finalizând prima dată misiuni Galaxy Gate selectate! Recompensele se schimbă la fiecare 24 de ore, deci, nu rata șansa de a prinde o pradă valoroasă!"
     
  2. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Nu , se pare ca difera .
     
  3. mobob

    mobob User

    Au fost in prima faza...de doua sapatamani incoace,nici zeus,nici lf4 nu au fost...iar celelalte eventuri ,cum e cu dublarea recompenselor la porti sau alte premii speciale,nope....
     
  4. -E-M-Y-

    -E-M-Y- User

    Mda .... Ala nu o fi serverul lui DO.
     
  5. ==vinetu==

    ==vinetu== User

    Am nevoie de un ajutor ? nu pot sa descarc client dao pe linux si numii apare butonul start . ce se intimpla ?
     
  6. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Cauta tutorial si vezi cum se instaleaza pe clc si al-2-lea sistem de operare .
    Instaleaza WIN. sa poti descarca si instala clientul si ai sa vezi si butonul start .
     
  7. mobob

    mobob User

    Intreaba la suport...ei sunt cei mai in masura sa te ajute . nu stiu daca acest client este compatibil cu linux
     
  8. -E-M-Y-

    -E-M-Y- User

    Am facut suport pe aceasta tema si au raspuns ca poate diferi de la serverul PVE la celelalte servere. OK atunci bai zabalosilor Puneti 2 calendare 2 feluri de eventuri daca difera. sa stie tot omu ce dati si ce nu dati. sau asa va invata DO sa pacaliti playeri sa poata investi ca vad calendarul si alte minuni pe serverele normale si pe cel "reinventat" nu primesc nimic HOTILOR. Ex pana adineauri erau recompense duble la porti GLOBAL (PVE) am terminat portalul .....nu mai sunt recompense duble.:mad::mad::mad: JEGOSILOR
     
  9. _basty13_

    _basty13_ User

    foarte bine au facut ca au scos dublele si asa portile le faceti pu programe nu jucati voi pe (pve)
     
    ☺chris☻[CHG] apreciază asta.
  10. mobob

    mobob User

    pe global nu au fost recompense duble la porti..poate ai confundat cu celelalte servere pe care joci.
     
  11. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Gata a disparut '' cuart cu petale '' acum cind nu mai poti juca decit pe client ?
    Anul asta nimic .