Anunț Server de test

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de ĄMŮИ-ŖĄ, 16 Sep 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Sa facem noi treaba ce ar trebui sa o faca domni sefi

    https://board-en.darkorbit.com/threads/pet-expansion-faq.126446/

    Vă rugăm să vă autentificați aici: https://test2.darkorbit.com/

    Imediat ce vă autentificați cu sau creați un cont nou pe serverul de testare, veți primi următorul bonus de conectare:
    • Premium
    • 20.000.000 Uridium
    • 20.000 Seprom
    • 20.000 Promerium
    • 1x G-FS1
    • 1x G-HPL1
    • 1x G-KK1
    • 1x G-MM1
    • 1x G-RT1
    • 17x LF-P01
    • 25x SG3N-P01
    • 20 ore P-EP-B01 Booster
    • 12x AI-AH1 Nivelul 1
    • 1x Venom Ship
    • 1x Nava Diminisher
    • 1x Solaris Ship
    • 1x Nava Keres
    • 1x Nava Mimesis
    • 1x nava vârf de lance
    • 1x Spectrum Ship
    • 1x Solace Ship
    • 1x Nava Sentinel
    Serverul de testare va rămâne deschis până la 17 septembrie la ora 10:00 (CEST) .

    Ne-am dori ca jucătorii noștri să testeze cu noi noua expansiune PET și noul sistem de căldură.
    Iată o mică listă la ceea ce ne-am dori ca toată lumea să aibă o privire mai profundă:
    • Priviți în echilibrul noului sistem de căldură
    • Priviți în echilibrul noilor protocoale, lasere și scuturi
    Canalul de feedback din Discord este, de asemenea, deschis. Ne-ar plăcea foarte mult să aflăm de la toate cele care încearcă această nouă funcție!

    Va multumesc tuturor!

    Echipa ta DarkOrbit
     
    Veneficus apreciază asta.
  2. ***NOY***

    ***NOY*** User

    nu iti da nimic...nu o data am patit cand ma loghez pe serverul de test cand se fac anunturi ca cel mentionat mai sus si nu mi-a dat nimic
     
  3. Nu are cum . De fiecare data s-a dat tot ce s-a spus, este doar un server de test