Selectarea server-ului de joc

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de BLACKSENTINELRO, 23 Aug 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Salut,acuma cateva zile mi-am facut un cont nou si am inceput sa joc fara sa-mi zica pe ce eg sa selectez.Am intrebat lume pe chat si mi-a zis ca sunt pe 3 si nu vroiam sa joc pe 3.am bagat si 2 euro in joc,nu asta ar fi problema dar am pierdut cateva ore si vreau sa stiu daca se mai poate sa face ceva in privinta cu schimbatul serverului.
     
  2. zuz25

    zuz25 User

    si care e problema? sus in stinga apasa pe globu cela si alege serveru dorit
     
  3. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    poți să schimbi serverul însă tot ce ai investit pînă acum în acel cont va rămîne acolo fără posibilitatea de a transfera ceva pe alt server.
     
  4. Stiu si eu asta,dar acuma 2 ani cand jucam iti selectai serverul inainte sa incepi...
     
  5. DORYAN13

    DORYAN13 User

    Acum ceva vreme, apăruse o informaţie conform căreia se încearcă repopularea serverelor prin direcționarea conturilor noi direct către cele cu mai puţini piloţi. Dacă EG3 este un server cu puţini piloţi activi, probabil asta ar fi explicaţia direcţionării arbitrare a noului cont către el.
     
  6. Ehe...şi până la T. A. Edison, se scria la lampa cu gaz sau la lumânare ... :rolleyes:

    ...acum îţi selectezi serverul după!


    A fost unul dintre motive, pe lângă cel de interfaţă mult mai prietenoasă cu utilizatorul şi o ergonomie mai crescută a interfeţei.
     
  7. Ok,dar macar mai sunt eventuri cu schimbatul serverului?
     
  8. DORYAN13

    DORYAN13 User

    Nu există așa ceva, şi nici n-ar fi recomandat. Ar fi o nebunie pe servere dacă s-ar da liber la migrare. Părerea mea!
     
  9. o_O

    Temă închisă.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.