se strica jocul pe zi ce trece

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de ***RECUPERATORUL***, 5 Dec 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. mai fratilor iar a-ti aranjat bine jocul asta acum daca schimb pagina la hala nu mai pot face nimic pe pagina de joc trebuie sa-i dau restart la pagina sa ma pot misca BRAVO domnilor admn sunteti bestiali adica de ........ nu mai zic, ca pe urma iar va supara adevarul si-mi dati aut din forum asa ca mai bine ma abtin ca macar mai vad si eu dupa forum ce se mai intampla ca voi nu prea va obositi sa mai dati informatii
     
  2. Am sesizat aceeşi problemă doar utilizând browser-ul Opera. Deşi de nedorit, la mine se rezolvă cu un click dreapta pe pagina de joc şi "Inspect element".

    Îmi puteţi spune pe ce browser întâmpinaţi respectiva problemă, eventual şi configuraţia calculatorului (procesor, RAM, placă video)?


    Cât despre modul de adresare, discutăm ulterior! :rolleyes:
     
  3. la toti este aceasta problema,schimbi configu se blocheaza,schimbi formatia se blocheaza uitati-va chiar si aici >>>Mod Edit: link extern<<< si lui i se blocheaza cand culege o cutie,schimba formatia etc...
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 6 Dec 2014
  4. ursulet81

    ursulet81 User

    Eu activez din taskmanager atat pentru cyberfox.exe cat si pentru plugin-container.exe "UAC virtualization" si nu mai am probleme(blocare pentru fractiuni de secunde) cand schimb configuratia in joc...
    Stau cu pagina "HOME" inchisa si cand am nevoie de pagina de joc ma reloghez pe joc, asa scap si de poticniri in joc si de restul problemelor facute de elementele flash din pagina de joc.
     
  5. ***RECUPERATORUL*** nu discută despre o fragmentare a jocului ci despre imposibilitatea de a mai face click pe ceva de pe pagina de joc atunci când, din diverse motive, este nevoit să schimbe de pe pagina de joc pe pagina contului şi revine iar pe pagina de joc....cel puţin eu aşa înţeleg.

    Dacă revine, ne va lămuri ce şi cum.
     
  6. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    valabil doar pentru cei care utilizează alte sisteme de operare, nu XP !
     
  7. da despre asta este vorba nu pot pune clic pe pagina jocului daca intru pe pagina home asta este problema apoi va dati seama daca incearca cineva sa ma arda si sunt pe pg hom nu pot face nimic nici macar sa fug
    mai aveam un pic si ma facea un flexat iar eu fiind cu 9 drone rosii e de rasul lumii ce se intampla cu jocul asta !!!
     
  8. V-am solicitat nişte detalii. Le puteţi oferi?
     
  9. CE DETALII AS PUTEA SA MAI DAU ?? nu am fost destul de clar cand schimb pagina dupa home pe ce-a cu harta de navigare a jocului nu mai pot pune clic pe nimic adica nu ma pot misca deloc si nici macar sa ma deconectez !!!!
     
  10. Vorbim vorbe:
     
  11. hai ma frate ma lasi poate vrei si parola acum de la cont ?? am 5 ani decand joc pe jocul asta si pe laptopul asta si acum deodata sa bulit laptopul !!!!!
     
  12. N-au nicio legătură vechimea în joc, cele reclamate şi cele solicitate cu prefectura!

    Apreciez atitudiunea cu o "vacanţă plăcută"!

    Temă închisă.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.