se pune x3 ?

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de ™»Żѕσтyσ«™, 16 Dec 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. salut !
    Vreau sa cumpar 330 000 uridium ,intrebarea mea este daca la MH sau MHH se va dubla sau tripla cantitatea de uridium pe care o cumpar? Mentionez ca plata o fac prin paysafe.

    Dar multiplicatorul acela ?
     
  2. Hermes

    Hermes Guest

    Orice cantitate de uridium cumparata in timpul eventurilor de genul MH sau MHH va fi multiplicata conform acelui event.
     
  3. am putine dubio_O am citit undeva ca nu se multiplica rasfoiesc putin forumul si revin
     
  4. Nu se aplica pentru transferul bancar (tip de tranzactie).
    Cat despre PSC, se aplica.
     
  5. Cel mai bine e sa cumperi duminica la ora 21:00 atunci vei primi 990.000 U. in loc de 330.000 U. ;-)
     
  6. Ok am inteles. Deci daca efectuam plata prin transfer bancar nu beneficiam de bonusul x2 respectiv x3 (nu eram sigur care dintre modalitatile de plata era ) sper sa iau daca platesc prin pay safe 990k:XD se poate inchide tema :)totusi daca se mai poate confirma odata daca beneficiez de x3 la MHH AS FI SUPER MULTUMIT
     
  7. Atâta timp cât achiziţionezi uridium în timpul în care îţi este afişat că este activ unul dintre cele două evenimente, MH sau MHH, vei beneficia de bonusul oferit de acestea, x2 respectiv x3.

    Temă închisă.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.