Se mai poate face ceva ?

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de EON, 13 Ian 2024.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. EON

    EON User

    Accesul la contul tău cu ID-ul de utilizator 90698192 este momentan restricționat. Finalizează tranzacțiile în așteptare până la data de 24.06.2019 pentru a redobândi accesul complet la contul tău. Reține că, în funcție de metoda de plată aleasă, poate dura câteva zile pentru a primi plata și până la 24 de ore pentru a-ți debloca contul după ce plata a fost primită. Dacă ai întrebări, contactează-ne răspunzând la solicitarea de plată pe care ți-am trimis-o prin e-mail.

    Am pierdut accesul la cont in urma unei prostii , mi sa propus de către un jucător sa fac o plata cu date eronate , apoi am crezut că am fost Banat , acum am regăsit fițuica cu datele contului și mă întreb dacă se mai poate face ceva , menționez că am pierdut și emailul pe undeva și nu am acces , daca plătesc restanțele pot avea acces din nou la cont ?
     
  2. mai bine faci tichet la suport decat sa dai bani aiurea sa iti iei vreo tzeapa sau alte porcarii
     
    BROSCOIUL apreciază asta.
  3. FullElite

    FullElite User

    Finalizează tranzacțiile în așteptare până la data de 24.06.2019 ?????? pai asta a fost ceva ani in urma
     
  4. Hyperionᅟ

    Hyperionᅟ S-Moderator Team Darkorbit

    Te rog să te adresezi printr-un mesaj suportului precizând UserID-ul și Serverul de joc deoarece în astfel de situații doar de acolo vei putea primi o soluție pentru a reprimi accesul la cont.
     
    BROSCOIUL apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.