Sugestie schimbul de itemuri

Discuție în 'Actualizări și idei' creată de BUMBLEBEE_1994, 9 Feb 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

ESTI DE ACORD CA SCHIMBUL DE ITEMURII SA SE INPLEMENTEZE IN JOC??

Sondaj închis pe 26 Mar 2019.
  1. DA

    55,6%
  2. NU

    44,4%
Sunt permise voturi multiple.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. salur mai cum ar fi daca si in dark orbit sar inplementa schimbulde itemuri intre player-ii ca la alte jocurii marii , pentru ca eu unul o zic sincer tiar fi mai usor sa evolueti in joc facand asta dau exp eu am nev. de 1 bo2 dar playerul X are un bo2 in plur dar are nev de un lf3 eu am fl3 in plus asa ca il dau lui si iau acel mult ravnit bo2 . eu zic ca chiar lar mai destinde jocul asa facamdul siai usor si placu pentru playerii
     
  2. Frate, da mai vezi si de gramatica pe ici pe colo! Te faci si ne faci de ras!
     
  3. INVICTUS

    INVICTUS User

    Nu se poate BUMBLEBEE,pentru ca astfel toata lumea care au avut conturile banate si se asteapta ca la urmatoarea banare sa fie definitiv(de cuminti ce au fost),toti isi vor transfera toate itemurile valoroase pe conturi mici si curate.Asa ca te vei trezi langa tine cu pilot simplu echipat cu tot ce trebuie ,care dintr-o salva ramai CARGO:).Din cauza asta nu cred ca DO va accepta;)
     
    omul.negru, ĄMŮИ-ŖĄ și Veneficus apreciază asta.
  4. evident ca si la alte jocuri care au optiunea asta sunt niste conditii de respectat deci si la DO mas gandi sa se bage gen daca ai onoare pe minus nu o poti folosi opsiunea , daca ai un lvl prea mic iara , daca ai fost prins sau suspect de hach-cuit si/sau banat vorba ta INVICTUS
     
  5. Nu vreau sa fiu rau... dar stiti sunetul ala care se aude cand zgarai cu creta tabla de la scoala? asta am simtit eu citind articolul acesta... idea de baza am inteles-o dar horror ba, horror:))))
     
  6. omul.negru

    omul.negru User

    sunt de acord cu schimbul de item-uri !!! dar numai alea care vin dela: carnavalul din RIO !!! :)
     
  7. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    asa a spus si comandantul : soldati, am o veste buna ! astazi o sa va schimbati chilotii !! dar am si o vete rea :( o sa ai schimbati intre voi :)
     
    omul.negru apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.