Suport Schimbare nave

Discuție în 'Probleme generale' creată de *BUREBISTA*, 16 Aug 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Ce dumnezeu tot faceti cu jocul asta fratilor, acum cand schimb nava i-mi sare si tot ce am dupa ia in magazie. Chiar sunt uimit si bulversat decate ori schimb nava trebuie sa-mi refac configuratiile. Am o ideie care cred ca o sa supere iar pe cineva pe acolo :
    PUNE-TI DRACU PE CAREVA CARE SE PRICEPE LA PROGRAME ACOLO LA BUTOANE NU ORICE NECALIFICAT !!
     
  2. problemele persista ..............de multi ani
     
  3. Pun si ei pe cine poate. Dar cred ca nu aici trebuie sa scrii. Adreseaza-te SUPORTULUI (care sunt tot astia) dar macar acolo e sa zicem oficial, unde o sa apara ****** ca este singura si o sa-ti raspunda ca problema a fost semnalata si se cauta remedieri. TIPIC
     
  4. ALIGATOR11

    ALIGATOR11 User

    Aici e sat fara caini....asta este adevarul
     
  5. _basty13_

    _basty13_ User

    numai acum tiai dat seama
     
  6. voi nu ati inteles inca, ca eventurile sunt ptr a scoate butii de pe prg, sa mai faca si ei o nava , doua?nu vedeti ca BP face tot posibilul sa invrajbeasca jucatorii impotriva lor,doar, doar sa-i determine sa mai bage ceva bani in joc, putinii jucatori corecti fiind amenintati cu banarea ptr pushing, sau alte magarii.frecventa ofertelor gen MEGA, helix, ultra mega, arata mocirla in care se afunda acest joc, indreptandu-se cu pasi inceti dar sigur spre inchidere.hitac in pvp?pe cine intereseaza , acolo opereaza butii care au iesit de pe prg, asteptand, doar , doar o veni ceva si pe la ei, sa aiba activitate