Feedback Sancțiuni pentru exploituri

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de Veneficus, 17 Mar 2021.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Veneficus

    Veneficus User

    probabil ca BP nu e interesat de parerea noastra (a utilizatorilor) despre aberatiile/aburelile/minciunile/inselatoriile pe care le asterne in acest forum.
    asta poate fi explicatia faptului ca nu exista o tema de feedback la "anunturile" facute de "moderatori" pe acest subiect...
    sunt curios ce parere au utilizatorii... corecti sau incorecti...despre "masurile" luate sau nu de BP.
     
    •»мєтнα«• apreciază asta.
  2. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit

    Salut,

    Te-a oprit cineva sa-ti spui parerea? Mai usor cu acuzatiile fara temei te rog. Acest forum apartine companiei pe care o discreditezi prin postrea facuta si din pacate nu putem tolera asa ceva.
     
  3. _basty13_

    _basty13_ User

    am si eu o intrebare daca nu te superi
    pe globala 5 pe cine ati banat pentru exploit n top 100 ?
    pentru ca tot aceia care iati banat si inaite tot aceiasi au folosit acum si mai folosesc pentru ca le permite compania
    astept dimineata sa vad este banat caeva si o sa fac la suport
     
    -E-M-Y- și Veneficus apreciază asta.
  4. Veneficus

    Veneficus User

    da! de multe ori!
    daca ai arhivat o mica parte a minciunilor BP crezi cumva ca temeiul spuselor mele a disparut?
    compania care detine acest forum/joc sa/se discrediteaza singura mintind si inseland utilizatorii corecti si de bunacredinta!
    stiu foarte bine cum stati voi cu toleranta insa indiferent de toleranta voastra eu nu pot digera nedreptatea.
     
  5. _basty13_

    _basty13_ User

    stai sa vezi cand o sa primesti raspuns
     
  6. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    sunt multi jucatori care au bagat bani in joc si s-au lasat de el, daca jocul ajunge la normal poate o sa incep si eu, atata timp cat botistii predomina harta nu am nici un interes sa mai investesc in acest joc,poate si-au dat seama si cei dela bigpoint
     
    Veneficus și liberalul13 apreciază asta.
  7. -E-M-Y-

    -E-M-Y- User

    Raspuns ca raspuns , cred ca o sa-l premieze cu o pauza ca asa se practica aici.
     
  8. _basty13_

    _basty13_ User

    domnilor admini Althea si True este o intrebare care vad ca la suport spun ca sau corectat anumite erori in clasament jucatori si vad ca au aparut jucatori noi cu 139 de ore si au aproape 45 de miliarde de onoare si acel jucator are cel putin 3 conturi care toate sunt general sef
    de ce uni pot sa foloseasca acele bug si nimeni nu le face nimic?
     
    Veneficus și [ARΣS] apreciază asta.
  9. True5.1

    True5.1 Guest

    Salut,

    Este un anunt oficial pe forum legat de aceste exploituri.
     
  10. mai crede cineva in anunturile astea?praf in ochi, banari, zero
     
    Veneficus și HIVpozitiv apreciază asta.
  11. HIVpozitiv

    HIVpozitiv User

    Raspunsul lui True a fost raportat astfel:

    QUOTE

    Lipsa Link. Althea si True incearca sa ascunda adevarul si sa manevreze opiniile. Neincluderea link-ului in raspunsul lui True face parte din strategia de manevrare a opiniilor.

    ENDQUOTE
     
    ĄMŮИ-ŖĄ și Veneficus apreciază asta.
  12. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    cu foarte mult scepticism așteptăm ca ”remedierea acestei probleme” să se întîmple cu adevărat și nu doar ”în fundal”, adică sperăm, ca o dovadă de bună credință, că numele șmecherilor vor fi publicate în forum !
    altfel vom considera că anunțul ăsta e doar ”batista aruncată pe țambal” ceea ce este chiar mult mai grav decît problema în sine !
     
    Cat_SPIRII, _Emy_, ĄMŮИ-ŖĄ și alți 2 apreciază asta.
  13. Bam__Bam70

    Bam__Bam70 User

    Problema nu e doar cu punctele de onoare e si cu hakeri care sunt zilinic cu TRENULETUL la Midfire zilnic nu poti face nimic de ei .
     
  14. Veneficus

    Veneficus User

    ei spera... la o "prima" remediere.
    care ei?
    nu pot raspunde... e vorba de toleranta.
    altfel... in acest forum:
    acelasi rahat de doi bani turnat pe gat la cei care mai inghit minciunile si inselaciunile BP-ului.
     
  15. _Emy_

    _Emy_ User

    Frectie la picior de lemn. Daca va uitati la o postare inchisa acum de staff-ul forumului (de altfel si al jocului) pe motiv ca nu ai voie cu nume in forum, cum crezi dumneata domnule WIZARD ca iti v-a face pe plac "stimabilul" staff.
    Am cautat in tot regulamentul forumului nu stipuleaza nicaieri ca nu ai voie sa scrii numele cuiva in forum (eu pusesem print cu nick-name nu nume ), Consider acea inchidere de post ca o partinire a trisorilor. Iar despre corectitudinea jocului degeaba ne trimit sa facem ticket suport ca si acolo ne raspunde aceeiasi "Marie" dar cu alta palarie ( sunt aceeiasi moderatori/admini de aici ).
     
  16. Cat_SPIRII

    Cat_SPIRII User

    OK, hai s-o vedem si pe asta:

    urmatorii doi jucatori de pe Italia-1 stau pe harti permanent, 24/24 7/7 iar BP "nu reuseste" sa-i detecteze ca botzi:

    ModEdit : Fara nume in forum. Daca ai dubii fata de corectitudinea in joc a unor jucatori adreseaza-te suportului.

    Link-urile celor doi (desi acum nu ne mai foloseste)
    ModEdit : Fara nume in forum. Daca ai dubii fata de corectitudinea in joc a unor jucatori adreseaza-te suportului.
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 11 Apr 2021
    sorinell apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.