salt-portal(re-conecteaza)

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de morfaila, 19 Aug 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. morfaila

    morfaila User

    Salut all..!!!
    Intrebare: Si la voi sare portalu dupa 15 min...iar dupa care va da cu re-conecteaza:(..???
    eu joc pe EG-2.. si am aceasta problema:confused:..
    Si nu cred ca e de la pcu meu.. si mai degraba de la joc...ca de fie care data cand apare cate o modificare...abia de misti pe joc:mad::mad:.... dece?
     
  2. se pare ca aceasta problema a aparut la mai multi jucatori, raspunsul suportului fiind acela ca nu avem noi calc bune si ca jocul merge perfect, un raspuns tipic , ca si acela cu ,, sterge cookies'', etc .se pare ca prbl e de la clientul de joc, dar cand va ffi rezolvata, nimeni nu stie, noi reclamam , ei nu iau in considerare si totul mere in continuare la fel ca si inainte.spor la joc, care poate sa joace in conditiile asstea, EG2.
     
  3. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Nici nu ma mir ca la tine (sare portalul) dupa 15 min, atatea designuri de drone poate ar vrea si portalul sa fie sie el mai colorat :))
    La mine sare din 3 in 3 secunde caci nu mai are rabdare:))
     
  4. si pe eg5 e la fel
     
  5. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    15 minute ?
    Cam mult.
    Cu ceva timp in urma ( innainte de prima unire a serv. ) dura cam o secunda , acum a ajuns la 5-6 , timp suficient sa fi bubuit de "dotati " innainte sa faci saltul .
    Am scris si la rubrica " buguri-erori " cu intrebarea : bug , eroare sau avantaj pentru " dotati " ?
    Nu am primit nici un raspuns .
     
    morfaila apreciază asta.
  6. _basty13_

    _basty13_ User

    este plin de erori jocul abia sari portalul sau daca sari de da deconectat si daca dai reconectare numai in 15 secunde mai poti sari si asa mori daca prinzi un inamic puternic in poarta
     
    morfaila apreciază asta.