Suport sa furat contu

Discuție în 'Probleme generale' creată de misubulan, 4 Iul 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. misubulan

    misubulan User

    sa furat contu meu se mai poate recupera sau nu ?
     
  2. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    scrie la suport, nu pe forum aici nu te poate ajuta nimeni
     
  3. misubulan

    misubulan User

    am scris si nu am primit nici un raspuns :(
     
  4. scrie ce si cum sa intamplat aducand si dovezi.gen adresa mail,ce ai pe cont,nume etc.aici nu te putem decat sfatui .doar cei de la suport te pot ajuta
    p.s.daca ai lasat intentionat sa joace si altcineva pe cont e greseala ta si nu stiu daca te mai pot ajuta si cei de la suport
     
  5. Nu a lasat pe nimeni a circulat un virus ! daca cei de la suport o sa isi faca tot ce le sta in putere nu le va fi greu sa afle cum contul a fost furat
     
  6. Hermes

    Hermes Guest

    Nu a fost nici un virus. Sa primesti un mail in care ti se promit o gramada de "bunatati" , in care sa ti se ceara sa-ti dai datele contului inclusiv parola de acces, in nici un caz nu este un virus, ci pur si simplu un mod de a profita de naivitatea destinatarilor. BP si nici un angajat al BP nu va va cere parola contului. Toate mailurile venite de la BP in mesageria interna a contului au o alta culoare decat cele normale, iar cele trimise direct in casutele de mail ale conturilor au date de indentificare foarte clare. Aceste lucruri au mai fost explicate si postate in forum. Problemele de furt de conturi se rezolva la support.

    Tema inchisa.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.