Revin cu acest utilizator!!!!!!!!!!!!

Discuție în 'Cine este cine - utilizatorii' creată de casi2000, 13 Mai 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Da, asa cred si eu, se doreste mascarea trishorilor !!.

    Daca ceri sä vezi profilul de pe un browser oarecare, îti oferä sä încarci "clientul" ...
    Dupä ce încarci clientul, de pe el poti vedea profilul, dar. ... . NU MAI POTI VEDEA LINK-ul, prin urmare nu mai ai cum sa tii evidentza schimbärilor de nick-name al playerului respectiv.

    Rezultat final: trishorii sunt, acum, imposibil de urmärit !! :(
    ... si sunt f f multzi, am o lista f f lungä, care a devenit inutilä de momentul în care se poate juca numai pe client ....

    Spor la joc ! ;)
    EBOLA-GAY_MCPK (EG6)
     
    monika73 și Veneficus apreciază asta.
  2. Constantin

    Constantin User

    ASTAZI VA RECOMAND ACEST PLAYER DE PE EG2> xxxxxx
    CE ESTE CURIOS, CONT FACUT 21.11.2020. ASTAZI 30. 01.2021 ARE 70 DE ZILE. SI ARE JUCAT 1312 ORE. ASTA INSEAMNA 54 DE ZILE SI 16 ORE. JUCAT NON STOP. DACA VEDE CAREVA DIN CONDUCEREA ACESTUI JOC, AS DORI SA MI SE EXPLICE CUM JOCI 24 DIN 24.
    RANG PILOT:Căpitan-şef
    POZIŢIA ÎN CLASAMENT:1.32
    NIVEL JUCĂTOR:22
    COMPANIE:EIC
    MEMBRU DIN:21-11-2020
    TIMP JUCAT:1,312 ore
    ACHIEVEMENT-URI:102
    PUNCTE DE CERCETARE ACORDATE:36

    ModEdit : Fara nume in forum. Daca ai dubii fata de corectitudinea in joc a unor jucatori adreseaza-te suportului.
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 8 Apr 2021
    monika73 apreciază asta.
  3. va recomand DOstats,search via google,pagina oficiala darkorbit,acolo veti vedea niste adevaruri,pe care adminii nu ni le spun.top banned players
     
    fewmoredollars apreciază asta.
  4. Frecție la picior de lemn, prea putini ..hârțile in continuare sunt pline de automați iar o parte dintre iei își primesc conturile înapoi după o perioada ca doar au trudit mult in a le face.
     
  5. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    banul isi spune cuvantul !!Atata timp cat Do-ul primeste bani dela botisti, puteti fi siguri ca nu o sa-i baneze !!!! O gramada de jucatori care au bagat bani in joc s-au lasat de joc ( inclusiv eu ). Firma DO vrea si ea sa mai traiasca si nu stie cum :) si va mai baga ceva pene colorate pe bani si prostii cumpara :(((. Oameni buni !!! trezitiva la realitate !!!! Do-ul este o mizerie de joc !!! Cum puteti sa mai bagati bani in mizeria asta ?????? La ce va mai ajuta jocul daca sunte-ti frustrati si mai bagati si bani si nici sa jucati nu puteti ???
    Oricum, Do-ul va are deja pe lista si in momentul in care vrea sa inchida jocul, poate sa va demonstreze ca ati folosit programe si Do-ul nu o sa mai ajunga la judecata !!!!!! Asta este interesul companiei DO !!!!!!! Scobitiva bine in urechi ca sa functionese iarasi CREIERUL !!!!!! Daca mai vreti sa jucati jocul asta atuni interesati-va de istoria Companiei DO !!!!!!!!!!!!! :))))))))
     
    Veneficus apreciază asta.
  6. M-am lăsat de jocul asta in 2014, cu pandemia asta am avut nesperat de mult timp liber si din plictiseala de o vreme mai intru, mai dau o tura pe harți, trimit un transport .. cu mine nu fac avere bani nu le dau ...nu mai cred demult in Moș Crăciun, Zina Măseluța ..etc :))
     
  7. monika73

    monika73 User

    nimeni nu va face nimic toti se fac ca nu vad
     
  8. monika73

    monika73 User

    Crezi ca cineva va face ceva? Sunt lucruri mult mai importante de facut cum ar fi Sa ii doara in cot de prostii care bagam bani in acest joc.
    si ca asta mai sant multi apar ca ciupercile in fiecare zi. Din pacate nu avem ce face, ramanem la fel de invizibili in fata lor
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 8 Apr 2021
    Veneficus și BROSCOIUL apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.