Restart server

Discuție în 'Probleme generale' creată de clode_99, 13 Dec 2013.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. clode_99

    clode_99 User

    Intru in poarta (urata) beta si cind mai aveam putin ,hop restart server (la ora 17 ).,in doar 5 min si uite asa am luat-o de la capat
    Totusi mi-a trecut supararea dupa ce am vazut ca plansa din poarta GG beta arata mai frumos
    Se poate face cumva un program (tabel) cu perioada aproximativa pt restart server si totusi sa se acorde mai mult de 5 min (la alte restart erau 12-15 min )
    Apreciez munca depusa de programatori dar chiar asa se grabeau (a patit serverul ceva ) sau au intirziat acasa .
    PS Vai ce incepator am ajuns
    Rog frumos daca se pot recupera si reda tutorialele pentru portile Alfa ,Beta ...
     
  2. -.-AVATAR-.-

    -.-AVATAR-.- Guest

    Nu, nu se poate face un astfel de tabel. Cand este nevoie de restart de server, se realizeaza restartul de server.

    O simpla cautare in temele din acest forum....

    Tema inchisa.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.