Repararea la portal

Discuție în 'Probleme generale' creată de bubuletz, 30 Dec 2013.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. bubuletz

    bubuletz User

    M-a bubuit un inamic in 4-4,chiar la portalul meu.I-am dat reparare la portal,cu 200 uridium,stiind ca am invulnerabilitate 10 secunde,cu gandul sa sar inapoi in harta mea.Teapa,am dat sa sar portalul dar s-a anulat,si m-a bubuit iar stimabilul.Imi poate oferi cineva o explicatie ?
     
  2. Poate dupa ce ai dat repare sa incarcat un pic mai greau si cind ai vrut sa sari invulnerabilitate nu mai era.Si chear daca ai invulnerabilitate si cineva te ataca pe o harta PvP nu poti sa sari portalu
     
    bubuletz apreciază asta.
  3. Atunci cand primesti DMG intro harta de tip PVP indiferent ca ai invulnerabilitatea de 10 secunde nu poti sa sari portalul, iar daca tu nu ai vazut ca aceea persoana da in tine este din cauza laggului.
     
    bubuletz apreciază asta.
  4. Hermes

    Hermes Guest

    Informatii suficiente, invulnerabilitate inseamna ca nu iti poate produce daune, asta nu-l opreste pe inamicul tau sa traga in tine si se considera angajare in lupta, ca atare nu poti sari din PVP.

    Tema inchisa.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.