Feedback Reparare

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de Gabi, 8 Mar 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Gabi

    Gabi User

    Salutare!
    Am o problema cu repararea navei la locul distrugerii/la portal/la baza,mai explicit cand incerc sa o utilizez se blocheaza...si abia dupa 40-50 secunde isi revine .Altfel jocul merge bine,nu am astfel de probleme in rest.Sper sa se rezolve sau sa primesc un raspuns.
    O zi buna!
     
  2. O ştergere de cookies şi cache ai efectuat?

    Specificaţiile tehnice ale calculatorului sunt acceptabile în comparaţie cu solicitările actuale ale jocului?
     
  3. Pe harta de joc şi prin forum, citind plângerile altor utilizatori.

    Dacă simţi cooler-ul de la procesor cum că ar vrea să decoleze, dacă cursivitatea în timpul jocului lasă de dorit, observând FPS-ul şi consumul de RAM (apăsând tasta F, în cadrul jocului) ...îţi poţi face o idee despre solicitările jocului!
     
  4. Întreb iar: specificaţiile tehnice ale calculatorului pot "căra" cei 500 MB?

    ...ne-om învârti până ne-om călca pe cea de după care ne învârtim! :rolleyes:
     
  5. placa video 500 mb ..dedicata ,sa ai onboard ,adica alta placa ,alt hardware,,de ram 500 nu pote fi vorba ,nu ai putea rula sistem de operare,sincer mie merge ok cu windows 7 home premium 32 bits SP1,cu licenta,AMD Athlon ii x3 450 Procesor 3,2 GHz.4,0GB RAM (BINE ,PE 32 BITS win nu vede decat 3,5GB RAM)placa video NVIDIA GeForce GT 640si nu in ultim rand ,vb de cei ce joaca pe desktop ..un monitor , ce am eu , dell u2414H ,.. RESPECT
    ALL ,SORRY CAPS
     
  6. Salutare , am inceput sa ma ceva probleme la joc de ex. : nu se mai repara nava decat pina la jumatate , daca vreau sa trag cu lasere imi zice ca nu am tunuri , dar am nava echipata cu 7 tunuri de asemenea niciun CPU nu se mai activeaza , am de lansare automata rachete , de reparatii automate si amplificator automatic de rachete . Deci ce trebuie sa fac ?
     
  7. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    curăţă cache şi cookies apoi restartează pagina de joc, are să-şi revină !