refractii

Discuție în 'Probleme generale' creată de »яσmέσ•Bσў«ìŋ$aŋę»RO, 12 Mar 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. salutare.stiti cumva cum ies acum din refractii?cica e in curatenie de resturi.daca las nava acolo ca nu pot iesi mie cine imi da boostere inapoi care au costat ceva uridium plus cele pro pe care le-am luat cu bani reali?iar pana maine cand vin de la munca trec vreo 20 de ore,deci domnilor de la tehnic nu cumva trebuia sa ne dati afara din refractii inainte de curatenie?in restaurante se da cumva cu mopul pe sum masa pe care mananca clientii?joc chinezesc a devenit asta ,multe culosi si fff multe buguri.:(((
     
    Modificat ultima dată: 12 Mar 2018
  2. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    delogheazate si logheazate pe alta nava, incearca asa ca de obicei functioneaza.
     
    Veneficus apreciază asta.
  3. si ma dat inapoi in refractii cu nava cealalta
     
  4. S-a rezolvat? Cu astfel de probleme trebuie să vă adresaţi suportului jocului, aceştia putând să vă ajute să ieşiti în timp util.
     
  5. domnilor revin iar cu aceeasi problema.am ramas blocat in refractii pentru ca este,, inchis temporar pentru curatenie,, ce vreau eu sa zic este ca saptamana aceasta mau scos din refractii fara avertizare nimic.m-am trezit pur si simplu afara.de 3x pe asta s-a intamplat.acum daca refractiile intra in curatenie nu ar fi fost bine sa ne scoata pe toti de acolo sau cel putin sa fim intrebati daca mai ramanem pe timpul curateniei pana la finalizarea acesteia sau nu?PS.boosterele noastre c facem cu ele daca nu vreau sa mai stau acolo si dau ,,x,, la pagina?ca altfel nu pot inchide jocul.
     
  6. Nava dvs. a fost mutată acum, pe harta de bază a companiei de care aparțineți.
     
  7. atyne

    atyne User

    am ramas blocat in refractii