Reducere shop?

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de Cocaina, 21 Noi 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Cocaina

    Cocaina User

    Buna seara,as avea si eu o nedumerire,as dori sa stiu daca pe data de 24 noiembrie va aparea reducere la shop,si la ce ora mai precis
     
  2. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit

    Salut,

    >>Aici<< vei găsi calendarul eventurilor care se desfășoară în acestă lună.
     
    *N!NO* apreciază asta.
  3. Veneficus

    Veneficus User

    scuzele mele doamna/domnisoara Althea...
    am gresit link-ul (mai mint si eu...daca bp poate eu de ce nu?) in postarea anterioara pe care (probabil dumneavoastra ) ati sters-o. astfel îndrumând (din greseala) noul utilizator/posibil cotizant al bp catre tema unde se discuta despre marsaviile pe care le fac unii utilizatori in joc cu acceptul tacit al dezvoltatorului...
    binenteles ca am sfatuit noul utilizator/posibil cotizant (încercând sa il scutesc de inselaciunea si minciunile suportate de mine si oferite din plin de bp) sa nu faca investitii financiare in acest joc si sa nu-si risipeasca pretiosul timp cu un joc in care trisorii (acceptati cu nerusinare de dezvoltator ) ocupa topul clasamentelor...
    desigur ca link-ul oferit de dumneavoastra va face lumina in problema enuntata de noul utilizator/posibil cotizant:
    aratandu-i intr-un calendar in limba engleza (stiti dumneavoastra sigur ca noul utilizator/posibil cotizant e vorbitor cursiv de engleza) in care la data de 24 apare:
    1. XP Day
    2. 50C Booster Sale
    3. R&B Booty Key Sale (Re- Run)
    4. GG Special Rewards Weekend
    5. Kronos Day ...prin urmare deductia simpla a lui ar trebui sa fie ca in data de 24 noiembrie nu va aparea reducere la shop!
    interesanta e promptitudinea interventiei dumneavoastra in situatia in care un "trecut prin toate" ale bp (despre mine e vorba) incearca sa avertizeze noii utilizatori/posibili cotizanti despre ce ii asteapta... promptitudine care nu se regaseste la nici o alta problema enuntata de noi astia "trecuti prin toate" ... ale noastre pot ramane asa... problemele... fara interventii prompte fara raspunsuri...

     
    Fllorrenn, Tibles, _ΞNOLΛ-GΛY_ și alți 2 apreciază asta.
  4. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit

    Salut,

    Postare off topic și numai. Din multe motive, nu cred că are rost să dezvoltăm aici subiectul.

    Să-l lăsăm pe el să ne spună ce a dedus sau dacă răspunsul meu l-a lămurit sau nu. Așa este corect.

    Cred că fiecare jucător poate să observe și singur dacă jocul este sau nu ceea ce dorește și poate lua singur deciziile pe care le dorește în ceea ce privește eventualele investiții financiare.
     
    True5.1 apreciază asta.
  5. CapoHrx

    CapoHrx User

    Faptul ca jocul este plin de trisori, si mai rau, tolerati de BP, nu poate fi observat de un incepator adevarat si nevinovat/neinformat. Acel jucator ia de ''buna'' declaratia BP din AGB, prin care trisorii sunt nimiciti ca mustele si rozatoarele. Pana se dezmeticeste a si acumulat ceva vechime pe joc, a si investit ceva banuti, dupa care simte pe pielea lui ca e TEAPA. Apoi, la randul lui se gandeste cum sa se ''revanseze''. Asa evolueaza spiritul acestui joc. Trist...
     
    styv86, -*AIRFORCE*-, WIΖΛΓΔ și alți 6 apreciază asta.
  6. FOARTE CORECT !!!
     
  7. Veneficus

    Veneficus User

    de acord... unde-l dezvoltam?
    sa lasam la o parte presupunerea ca doar pe el il interesa raspunsul la intrebare...
    insa pe mine raspunsul nu m-a lamurit!
    nu cred ca pot adauga altceva pe langa raspunsul dat de CapoHrx...
    totusi... la:
    nici o observatie???
     
    Modificat ultima dată: 23 Noi 2018
  8. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit

    Salut,

    Cred că trebuie să înțelegi un lucru, un moderator intervine atunci când atribuțiile și cunoștințele sale îi permit. Un moderator nu este obligat să răspundă tuturor întrebărilor din forum sau să intervină în orice temă dacă nu este neapărat necesar. Menirea nostră este să supraveghem activitatea din forum, să publicăm anunțuri oficiale atunci când există, să colectăm și să transmitem mai departe feedback-ul vostru și opiniile exprimate în legătură cu anumite aspecte, să oferim răspunsuri la întrebări despre joc dacă putem / știm. Forumul nu este pentru moderatori ci pentru comunitate. De aceea suntem o comunitate, să ne ajutăm reciproc.
    În ce măsură este luat în seamă feedback-ul transmis mai departe sau în ce măsură sunt rezolvate sau nu problemele transmise, nu depinde de noi. Nu noi ''curățăm'' jocul, nu noi rezolvăm problemele tehnice.

    Eu personal accept să răspund întrebărilor tale și ale altor jucători în măsura în care aceste întrebări nu sună așa: ''de ce nu se banează boții?''. Eu nu am de unde să știu asta. Dacă voi, jucătorii nu acceptați astfel de răspunsuri, pot înțelege, însă noi ca și moderatori nu vă putem oferi mai mult.
    Poți deschide o temă la ''Colțul Opiniilor'' unde poți, pe lângă nemulțumirile concrete legate de joc să adaugi orice întrebări sau nelămuriri ai. Aș prefera ca acest lucru să fie făcut cu decență, fără ironii sau agresiune, cu respect (aștept să fim tratați exact așa cum vă tratăm și noi pe voi) pentru că nu este vina noastră, a moderatorilor că jocul nu mai este cum dorești.
     
    Modificat ultima dată: 23 Noi 2018
    Cehn, True5.1, Fllorrenn și alți 3 apreciază asta.
  9. Este pentru prima data cand apreciez un raspuns de acest gen al unui moderator/administrator. Va rog nu-mi cereti sa explic de ce nu am facut-o insa in ultimii 10 ani. Cat despre "astept sa fim tratati exact asa cum va tratam si noi pe voi", zau, cu sinceritate va spun si va rog sa nu va doriti acest lucru !