Recuperare cont

Discuție în 'Probleme generale' creată de -Dea85-, 6 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. -Dea85-

    -Dea85- User

    Buna ziua,

    Am scris supportului pentru o recuperare de cont si astept raspuns de sambata cand mi s-a comunicat ca nu este posibila prelucrarea cererii in momentul respectiv. Numarul de tiket este 2014010410009385. Avand in vedere ca mi s-a cerut sa nu mai raspund acelui e-mail va scriu aici pentru a avea noutati. Din pacate cei de la Yahoo inca nu mi-au raspuns in legatura cu reactivarea e-mailului pe care ar trebui sa fie contul, ultimul lor raspuns fiind:

    Bineinteles ca le-am furnizat adresa alternativa pe care mi-o cer insa nu am mai primt raspunsuri de ei. De asemenea am citit pe forumuri ca as putea astepata un raspuns de la ei chiar si cateva luni.

    Astept un raspuns din partea Echipei Dark Orbit.

    Multumesc!
     
  2. Dacă până mâine la prânz nu primeşti lămuririle dorite de la suport, revin-o cu un "reply" la ultimul mesaj primit de la ei, în care poţi specifica şi ultimele tale demersuri facute la provider-ul de e-mail.
     
  3. -Dea85-

    -Dea85- User

    Multumesc! Asa voi proceda.
     
  4. Succes! Menţine legătura cu suportul, în forum nu te poate ajuta nimeni în legătura cu problema ta.

    Temă închisă.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.