RECRUTEZ pt DISTRACTIE

Discuție în 'Clanuri' creată de Samariteanul, 29 Oct 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Recrutez pt clanul meu jucatorii care nu sunt extrem de activi(ca mine),dar care ar dori sa faca parte dintr-un clan.Se numeste EIC FOREVER!!!!! si este destinat doar distractie,fara stres sau zile intregi de joaca(din pacate avem si scoala...)
    Oricum,cine doreste sa intre intr-un clan este bine venit in al meu.
    Va asteptam.Doecamdata nu am decat 2 prieteni care vor intra si ei la randul lor
     
  2. Bismut

    Bismut User

    Server ?
     
  3. Scuze...server Europa Globala 1
     
  4. eu zic asa, nimeni nu vrea clan ca sa se distreze, ci ca sa poata sa creasca .
     
  5. ma rog...:rolleyes:
     
  6. Recrutez jucatori pe europa globala 3, oameni carora sa le placa jocul si sa stie cu ce se mananca acest joc. Nu conteaza rangul sau clasamentul conteaza sa ii placa sa se bata.
     
  7. eu nu-s pe europa globala 3...

    Daca nu conteaza rangul sau clasamentul nu vor sti cu ce se mananca acest joc.:p:D
    App,cum e pe europa globala 3?Sunt ceva jucatori?
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 7 Noi 2016
  8. Eu nu am experienta si onoare, nu am tras la clasament, am un rang de capitan si iti bat colonei si generalii in ce forma vrei. Da sunt jucatori, e destul de frumos.
     
  9. ok,si pe europa globala 1 e cam la fel,dar oricum nu mai e cum era o data prin 2012...atunci era cel mai interesant(parerea mea)
     
  10. styv86

    styv86 User

    Esti full sau te referi ca bati generali si colonei cand sunt pe bigboy:D
     
    sfynx73 și *N!NO* apreciază asta.