Anunț Recrutare membri in clan

Discuție în 'Clanuri' creată de ZΞU§-ƘILLΣℜ, 4 Iun 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Server: Europa Globala 1
    Companie: EIC
    Nume clan: ßŁΛŠŦЭЯ●ߣØØÐ●Яømania
    Lider clan: ༒✩●✯༜Λ۷ΛTΛЯ༜✯●✩༒
    TeamSpeak3 adress: tsforfree.tk:10349 (pentru mai multe informatii)

    Suntem un clan unit, recrutam membri noi in clan. Daca sunteti activi si faceti treaba va ajutam cu tot ce putem dar asta depinde si de voi.
    TeamSpeak3 obligatoriu, nu va putem ajuta daca nu intrati pe Ts3 deoarece noi nu stam pe chat-ul jocului.

    Pentru a fii acceptati in clan va trebui sa intrati pe TeamSpeak3 , adresa e afisata mai sus, ca sa putem vorbi despre aceptarea ta in clan.
    Nu ne intereseaza daca sunteti romani sau nu, cum am spus mai sus trebuie sa fiti activi si sa intrati pe TeamSpeak3 ca sa vorbim sa va putem ajuta cat si pentru aderarea la clan.

    Multumesc de intelegere, un joc cat mai placut!
     
    Modificat ultima dată: 6 Aug 2016
  2. Hermes

    Hermes Guest

    Server, companie, etc ....sau te astepti sa caute prin 50 de servere clanul tau !?!?!o_O
     
  3. sincer m-am lasat de eg1 din o singura problema si am contiunuat pe alt server care joc contiunu :) , da recunosc ca a fost candva un server tare EG1 !
     
  4. -ALPHA-

    -ALPHA- User

    Astia schimba numele la clan in fiecare saptamana.
     
  5. este scris mai sus dc , nu stam pe chatul jocului.
     
  6. Hermes

    Hermes Guest

    Atentie la limbaj sau tema va fi inchisa.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.