Suport Recompense Domeniu Periculos

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de ĄMŮИ-ŖĄ, 28 Iun 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Buna ziua!
    Dupa cum am scris si in feedbackul acestui event , si la SUPORT unde am primit un raspuns superficial. Intreb si eu care sunt "notele"( ca asa mi-ati raspuns in SUPORT ) de clasificare la recompensele finalizarii portalului de event ? Conform celor relatate in joc https://prnt.sc/nAHHWoPueVAS daca termini portalul te incadrezi in sectiunea 76-100 conform imaginii inseamna ca am incheiat poarta 100% , corect? De ce mie de trei zile ma incadrati la recompensele de 51-75% ? Cumva sa nu pot fi in clasamentul "celor buni" ?
    Astept un raspuns la aceasta problema, nu sa fiu ignorat ca la celelalte postari.
    Multumesc!
     
    Veneficus și Xmen99 apreciază asta.
  2. Xmen99

    Xmen99 User

    eu am patit altceva
    intro zi am gatat pe loc 89 reconpensa zi lipsa
    alta zi in clasament imi arata ca am gatat pe loc 73 imi da reconpensa dar imi scrie
    felicitari ai gatat pe loc 89 cum nu inteleg
    la suport domnisoara sau doamna daniela a zis sa scriu pe forum dar vad ca nici un moderator nu vrea sami raspunda

    unde sa mai intreb?
     
  3. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit

    Salut,

    Poziția jucătorilor în clasament este determinată automat în baza punctelor realizate. Din momentul în care tu te-ai văzut ocupând poziția 73 până la afișarea clasamentului final este foarte posibil ca alți jucători să te fi depășit. Repet, acesta este un sistem automat, nu te clasează nimeni manual pe un anumit loc.

    Moderatorii de forum nu au posibilitatea de a verifica câte puncte a realizat un jucător sau pe ce loc a terminat. Putem transmite mai departe atunci când există mai multe sesizări legate de o anumită problemă și avem și un minim de dovezi ale existenței problemei. De exemplu, în ce zi anume ai terminat pe 89 și nu ai primit recompensa? Deții o captură de ecran în care să putem vedea poziția ocupată?


    Nu știm cum sunt calculate punctele. Nu avem mai multe detalii decât ceea este deja menționat în ghidul de event. Poți să explici de crezi că conform imaginii ai finalizat 100%?
    Așa cum am spus mai sus, clasarea jucătorilor este automată, nu alege nimeni pe nimeni manual, ar fi și culmea ca cineva să creadă acest lucru.
     
    Modificat ultima dată: 29 Iun 2023
    Xmen99 și _basty13_ apreciază asta.
  4. Sa inteleg ca nu credeti ca am finalizat poarta 100%? https://prnt.sc/fKNByY4Ai_lK Portalul are 4 valuri care daca nu finalizezi poarta si mori la valul 3 nu iti scrie "Domeniu periculos finalizat" M-am lasat omorat la valul 3 si apare asta https://prnt.sc/Y4nGIWY_XQJx unde nici macar recompensa nu am primit.
    De acord cu dumneavoastra ca nu faceti manual clasarea jucatorilor dar diminuarea recompenselor la anumiti jucatori o puteti face.
     
    Modificat ultima dată: 29 Iun 2023
    Veneficus apreciază asta.
  5. Xmen99

    Xmen99 User

    Salut,

    Poziția jucătorilor în clasament este determinată automat în baza punctelor realizate. Din momentul în care tu te-ai văzut ocupând poziția 73 până la afișarea clasamentului final este foarte posibil ca alți jucători să te fi depășit. Repet, acesta este un sistem automat, nu te clasează nimeni manual pe un anumit loc.

    Moderatorii de forum nu au posibilitatea de a verifica câte puncte a realizat un jucător sau pe ce loc a terminat. Putem transmite mai departe atunci când există mai multe sesizări legate de o anumită problemă și avem și un minim de dovezi ale existenței problemei. De exemplu, în ce zi anume ai terminat pe 89 și nu ai primit recompensa? Deții o captură de ecran în care să putem vedea poziția ocupată?

    in primul rand iti multumesc ca miai raspuns

    referitor la ce am zis eu nu are argument
    scrie punctaj general de azi si de ieri

    mie mia dat ca am avut puncte pentru loc 89 si daca mam uitat pe tabelul cu puncte de ieri imi arata loc 73