Recompensa redusa npc-uri

Discuție în 'Probleme generale' creată de OutofControlGoli, 1 Mar 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Salut,am stat vreo 2 zile la batut numai saimoni si mordoni pe 3-3 3-4 si dupa atata timp de farmat,primesc foarte putin uridium,credite ,XP si onoare,toata recompensa e redusa,cand isi va reveni,sau de ce s a intamplat asta?
     
  2. BENQ

    BENQ User

    cu ce ai stat 2 zile la saimoni si mordon ???? ))))
     
    GeorgianOros apreciază asta.
  3. Poate ai uitat maimuta in priza vreo 2 zile la saimoni
     
    GeorgianOros apreciază asta.
  4. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Cum tu nu sti ?
    E o masura impotriva " biciclistilor " .
    :)
     
    ĄMŮИ-ŖĄ și omul.negru apreciază asta.
  5. omul.negru

    omul.negru User

    Pt. ca asa a hotarat faimosul patron al firmei DO. decat sa-ti dea uridium i-ti da pene colorate !te poti pregatii pt carnavalul din RIO :)
     
  6. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Mai fa o pauza si mergi cu baietii la o bere sau cu fetele la un club .
    :)
     
    GeorgianOros apreciază asta.
  7. omul.negru

    omul.negru User

    si au aparut altii mai mari :))) roata mare in fata si roata mica in spate :)))) si mai poarta si monoclu :))
     
  8. am stat 4-5 ore pe zi eu personal pentru a face scrap!
     
  9. acu si-a revenit! pentru cei ce nu stiu,daca farmezi 3-4 ore incontinuu la npc-uri ai sanse sa iei pentru un anumit timp recompense mai mici!
    se poate inchide,ms pt raspunsuri,apropo,nu folosesc boturi nu dau banii pentru ele,bag mai bine in uridium etc.
     
    omul.negru apreciază asta.
  10. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Mai lasa-l incolo de scrap , du-te si fa altceva ! :)
     
    GeorgianOros apreciază asta.
  11. omul.negru

    omul.negru User

    eu cred ca ,cu nava, la pescuit ..... este c-am rece ca sa-ti d-ai pantalonii jos :(((
     
  12. omul.negru

    omul.negru User

    mai bine nu bagi nimica caci bagi degeaba !!!!!
     
    GeorgianOros apreciază asta.
  13. bani in joc nu prea am bagat,si nu ma tenteaza sa bag multi! T.C.
     
  14. Ce sa faci cu scrap ? Chinezarii? vorba colegului pene colorate care nu au nici un efect. Parada modei in Galaxie. Mai bine faci altceva, te duci la De MÂNER sa mori eroic :))) .
     
    omul.negru apreciază asta.
  15. zic ca am facut asta pentru a afla totusi ce se poate lua de acolo,atat,acum m-am convins ca nu se mai merita
     
  16. Te-au prins ca butezi:))