recompensa grup mimesis mutiny

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de Bourbon[ARES], 17 Mar 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. se pare ca la recompensele de grup in portalul mimesis sunt anumite probleme.la primele porti , am primit recompensa normal, toti jucatorii, se pare ca situatia s-a schimbat ,pe parcurs.tragi primul in npc, primesti recompensa, nu tragi primul, irosesti munitia deeaba . o fi ceva la care dezcoltatorul s-a gandit, pe parcurs, in fine, consum munitia ptr altii, timp pierdut aiurea. spor la joc
     
  2. Esti prea pretentios Ce a fost la Centurion a fost cu dedicatie.Nu a stiut toata lumea decat CUNOSTINTELE lor
     
  3. Supreem*RO

    Supreem*RO User

    #STOP BOTTING ON BOTUSER ORBIT :)))) Exact la fel ca tine zic si eu si multi altii dar noi suntem MINORITARI iar BOT-USERII au ajuns MAJORITARI si dicteaza politica BP... am avut in vara 2019 un schimb de mail-uri -cu un german de la marketing- pe un canal neoficial unde, neoficial bineinteles, mi-a recunoscut c-au tolerat prea mult trisorii, acestia ating pe unele servere 80 la suta dintre conturile active zilnic... deci NU MAI CUM SA-I BANEZE decat esalonat pe perioade destul de lungi pt a se evita scaderea INCASARILOR... puteti face insa urmatorul lucru: #NICI MACAR UN CENT PT UN JOC DE TRISORI... de peste 2 ani nici macar un cent nu le-am dat, sunt full elite, am munitie, joc la cafea 60-90 minute, nu ma intereseaza rang,clasamente si enenturi de consumat munitia!!! #STOP BOTTING
     
  4. de vrei un joc fara buti mai intereseazate de joc inainte sa te apuci peste tot e numit DARK BUT ORBIT , BUTORBIT,ETC deci ce ai vrea sa gasesti pe harti????
     
    Veneficus și dady77-7 apreciază asta.
  5. Supreem*RO

    Supreem*RO User

    La inceput nu era asa... cum era prins unul ca trisa era banat direct, fara rugaminti, avertismente, etc... am vazut cred ca vreo 10 generali banati... acum daca iti iei premium si rabat poti buta linistit non-stop...
    Oricine poate buta dar unde mai este notiunea de joc care presupune distractie si fair-play????!!!!
    Mai ca-mi vine sa pun mail-ul pe forum ca sa intelegeti si voi ca din cauza ca au fost tolerati prea mult trisorii s-au inmultit intr-atat de mult incat dicteaza politica si directia jocului... EXACT CA O BOALA VIRALA !!!!
     
    Veneficus și **»Ħ€®ÇЦŁ€Ŝ«** apreciază asta.
  6. De cit timp te joci copilas , porti ochelari sau mergi pe bicicleta ?
     
  7.