reCAPTCHA

Discuție în 'Probleme generale' creată de floryo75, 4 Noi 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. _basty13_

    _basty13_ User

    nici pe globala 5 nu merge
     
  2. Pai oare lerge pe vreun server? De doua zile ma chinui sa iau ceva la licitatie si nu pot.
     
  3. Asa cum am mai raportat zilele trecute, Codul CAPTCHA nu poate fi introdus, de aceea nu merge nici codul de bonus si nici licitatia.

    MAI BINE, PANA SA-L REPARATI, ELIMINATI CODUL CAPTCHA !!


    [​IMG]89313759 / eg6 / -•»Σxтλѕy«•-ŘØ
     
  4. AuRa1964

    AuRa1964 User

    nici eu nu pot folosii captcha,se va rezolva oare?
     
  5. Buna dimineata ! Sunt unul dintre jucatorii care nu pot folosi codul bonus si rubrica " Licitatii " datorita problemei reCAPTHA . Mai exact nu pot trece de verificarea " Nu sunt robot "... Acest incovenient se poate datora faptului ca in ultimul timp joc aproximativ peste 7-8 chiar 10 ore zilnic ? Rog pe aceasta cale a mi se rezolva problema mai sus mentionata . Va multumesc anticipat ! ID - 67963016 Europa - Globala 5 .
     
  6. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    7-8 ore mai inteleg, dar 10 ..... dece 10 ? faci si ore suplimentare ? macar esti platit ? sau le primesti la concediu :)
     
    Veneficus și Timbaland[HQ] apreciază asta.
  7. Lasa-l , e suparat ca nu poate dovedi ca nu e R2D2 . :)
     
    BROSCOIUL apreciază asta.