reCAPTCHA

Discuție în 'Probleme generale' creată de floryo75, 4 Noi 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. floryo75

    floryo75 User

    BUNA . de ce nu merge reCAPTCHA in joc ca sa pot licita ce vreau ca sa cumpar ?
     
    liberalul13 apreciază asta.
  2. Salve ! Din " fericire am tot aceeasi problema ,sa speram ca se va rezolva...Europa Globala 5
     
    Modificat ultima dată: 5 Noi 2020
  3. Idem
    EG7
    [​IMG]102126239
     
    -ego11- apreciază asta.
  4. Noul cod de bon "STROKELIGHT" da eroare : Captcha code invalid...se poate face ceva?
     
  5. O sa Faca . O sa faca ceva bug pentru conturile lor . De ce sa faca ceva sa beneficiezi tu de un amarat de cod bonus?
     
  6. RUSU

    RUSU User

    Aceiasi problema am si eu.

    Ma gandeam ca poate e din ad-blockere, dar nu e aia.

    La mine nu se incarca recaptcha
     
  7. _basty13_

    _basty13_ User

    si la mine nu merge este o problema generala sa inteleg?
     
  8. Se pare ca da, am scris la suport probabil luni îmi vor răspunde
     
  9. -E-M-Y-

    -E-M-Y- User

    Nu inteleg de ce nu da un raspuns Altea sau Pianoman aici ca doar sunt reprezentantii nostri sau babaoarba sau nebuna cum s-o numi ea
     
    sasha_die_katze și Veneficus apreciază asta.
  10. goofyqt

    goofyqt User

    si la mine aceeasi problema. nici la licitatie nici pentru acel cod bonus.
     
  11. Daca imi permiteti sa va dau o varianta neortodoxa.. nu va merge reCAPTCHA pentru ca algoritmii care ocupa serverele google pentru a face functionala aceasta verificare sunt alocati momentan calculelor electorale pentru alegerile @2020 USA.
    Voi credeti ca e usor sa adune si sa scada voturile?

    my2cents
     
    WIΖΛΓΔ și Veneficus apreciază asta.
  12. Nici acuma nu merge sa introduci codul CAPTCHA, stie cineva cum se poate repara?

    [​IMG]89313759 EG6 / -•»Σxтλѕy«•-ŘØ
     
  13. Programatorii stiu, dar cine are timp pentru o chestie marunta ca asta cand au treaba sa bage update-uri noi, etc.

    my2cents
     
  14. chio_chips

    chio_chips User

    Salutare si eu intampin aceeasi problema la licitatii...
    [​IMG]85925883
    Europa Globala 2
     
  15. huiam

    huiam User

    salut ..aceiasi problema.
     
  16. Asa cum am mai raportat zilele trecute, Codul CAPTCHA nu poate fi introdus, de aceea nu merge nici codul de bonus si nici licitatia.

    Admini, REZOLVATI URGENT !!

    [​IMG]89313759 EG6 -•»Σxтλѕy«•-RO
     
  17. Cat_SPIRII

    Cat_SPIRII User

    Da, asa este, iar de 1..2 ore item-urile castigate la licitatie nu apar in hangar, desi la URIDIUM/Bilant se vede ca au fost castigate la licitatie.

    163228348, ge6, Cat_Ballou
     
  18. Cat_SPIRII

    Cat_SPIRII User

    revin: s-au pus, dar cu oarecare intarziere.
     
  19. Asa cum am mai raportat zilele trecute, Codul CAPTCHA nu poate fi introdus, de aceea nu merge nici codul de bonus si nici licitatia.

    MAI BINE ELIMINATI CODUL CAPTCHA PANA SA-L REPARATI
     
  20. BENQ

    BENQ User

    aceeasi problema cu codul recaptcha la licitatie pe EG1 de 4 zile...........