Reapucare Dark Orbit

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de MY_ĿƐƓƐИD_ИƐѴƐŔ_DĪƐ, 26 Mar 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Salut.Am intentia sa ma reapuc de dark orbit din pura plictiseala.Am un cont pe care am jucat in trecut dar problema este ca am doar pagina de profil externa salvata .Numai stiu mailul si parola nemaintrand pe el de vreo cativa ani..Pot afla useridu sau pe cel mail este facut dupa aceea pagina de profil externa?De la suport imi trimite acelasi mesaj automat.Multumesc
     
  2. Pet95

    Pet95 User

    Nu cred că te vor putea ajuta într-o astfel de situație din păcate!
     
  3. User-ID nu cred ca o sa primesti dar E-mail-ul cred ca il da SUPORTUL (este doar o banala adresa de mail) mai departe te descurci prin recuperarea parolei - Succes!
     
    Veneficus apreciază asta.
  4. Plictiseala ca plictiseala, sa vezi ce draci iti faci daca reusesti sa intri si ai sa vezi la ce nivel s-a ajuns ;)
     
  5. True5.1

    True5.1 Guest

    Trebuie să apelezi la suportul jocului, unde vei primi informaţiile necesare în acest sens.

    Tema inchisa!
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.