Feedback raspunsuri de la BP!

Discuție în 'Actualizări și idei' creată de Veneficus, 5 Oct 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

doriti raspuns la urmatoarele intrebari de la dezvoltatorul acestui joc?

Sondaj închis pe 30 Noi 2018.
  1. da

    94,5%
  2. nu

    5,5%
  1. Veneficus

    Veneficus User

    elimini trisorii din clasamentele acestui joc?
    inchizi conturile trisorilor acceptati tacit de tine ani de zile?
    vom putea juca vreodata acest joc in mod corect fara automati ,biciclisti, codati si alte tampenii pe care le accepti/permiti ?
     
    dady77-7, **Just4fun**, SELF și alți 4 apreciază asta.
  2. raspunsul va fi da,dar realitatea va fi alta
    la un an dupa ce nu v-a mai fi do,tot vor fi automaticieni,iar bp v-a sustine ca asa ceva nu exista:):):)
     
    Veneficus apreciază asta.
  3. Slabe sanse sa obtii un astfel de raspuns , tu nu vezi ca si moderatorii de pe forum au intrat in concediu !? Jocul e pe duca Ș))
     
    Veneficus apreciază asta.
  4. rattyionut

    rattyionut User

    asteptam de ani de zile acest lucru dar .... nimic.
     
    Veneficus apreciază asta.
  5. Veneficus

    Veneficus User

    promisiunea a fost da iar realitatea a fost si este alta...

    sa lasam prezicatoarele la ghicitul viitorului.

    inca mai am speranta...probabil naivitatea mea e nemarginita...
    totusi...mai importanta va fi aplicarea raspunsului dat de BP decat raspunsul insasi...

    cum nimic?
    promisiunile desarte :

    "Salutare Piloți Spațiali,

    Așa cum a fost deja anticipat în podcastul prezentat anterior, dorim să dezvoltăm de acum sistemul de suspendare a conturilor de joc bot, sistem bazat anterior pe două etape.

    Considerăm că am acordat timp suficient tuturor utilizatorilor și am arătat că acționăm serios atunci când dorim să eliminăm astfel de practici de joc astfel încât, începând de azi înainte, orice utilizator identificat ca și bot va fi suspendat definitiv după prima abatere (detecție) și nu va mai primi niciun alt avertisment de 3 zile.

    Primele astfel de conturi au fost deja sancționate corespunzător în cursul zilei de azi.

    Salutări din partea,
    Echipei voastre Darkorbit "

    prezente(inca) aici, care nu au fost niciodata puse in aplicare si despre care anumite personaje spun ca au expirat, sunt nimic?
    am primit promisiuni desarte, sperante false si dezamagiri!
    eu unul ( si se pare ca nu doar eu) sunt satul de minciuni si promisiuni inselatoare.
    vreau raspunsuri concrete si fapte!
     
    Modificat ultima dată: 7 Oct 2018
    **Just4fun**, motanu_1990, BROSCOIUL și alți 4 apreciază asta.
  6. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User


    Dupa cum am observat eu ( si poate si altii) banatii mai primesc si despagubiri !! de aceea intreb si eu DO-ul : ce inseamna defapt cuvantul: SUSPENDARE ? ne pune cu un etaj mai "sus" ca sa ne "pendulam ca atare " ? pendula lor nu mai merge din 24 in 24 de ore ci din 4 in 4 ore
     
    Veneficus, *^*NEMESIS*^*RO*^*! și WIΖΛΓΔ apreciază asta.
  7. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    aici ai dreptate, ultima banare a fost de fapt un pretext pentru ca anumiţi jucători (cei banaţi fără vină :p) să primească drept "despăgubire" pentru "acuzaţiile nefondate" cristale schismatice pentru încă două seturi de spartane !

    ps: nu mă acuzaţi de "nefondate" căci am dovezi !
     
  8. Veneficus

    Veneficus User

    la faza asta nu pot decat sa-mi pun intrebarea :

    "oare ce sa-i cumpar la BP...Pampers sau Durex ? "
     
    *^*NEMESIS*^*RO*^*! și WIΖΛΓΔ apreciază asta.
  9. cand lumea nu mai are nici o postare de comentat se ia de admini, atatia dintre voi se dau corecti ai jocului dar toata lumea stie ca investirea in joc a venit dupa ce sau interzis jucariile asa ca multi ar trebui sa o lase mai moale cu judecata sa mai si joace jocul nu doar sal critice
     
  10. *N!NO*

    *N!NO* User

    o_O
     
  11. o_O "sa-l" !!!
     
    Veneficus și WIΖΛΓΔ apreciază asta.
  12. Vladut

    Vladut User

    " s-au" ;)
     
    Veneficus și WIΖΛΓΔ apreciază asta.
  13. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    iertaţi-mă doamnă, ocupaţi cumva postul de "financial manager" în cadrul bp, vestita şefă a contabilităţii supranumită şi "baba extremă" aşa cum sugerează numele de forum ? altfel de unde să ştiţi amănunte de astea cu $$ în coadă !:eek: oţi fi matale bună la departamentul ăla da mai ieşiţi şi pe hărţi (asta dacă vreţi să vă convorbiţi cu noi, ăştia cu "investirea") că jucăriile şi programele nu-s interzise de fel (poate doar pe "hîrtiile" cu care se laudă staful în faţa noastră), automaţii sunt mai zburdalnici ca altădată şi de curînd au început să se descurce chiar şi în porţi !
     
  14. Cred că nu sunt singurul care a observat că departamentul financiar al BP , sau cel puțin al DO-ului este singurul departament care funcționează 100% din cadrul jocului! Deci dai cu banu' ca să joci , sau cel puțin să ai o șansă ! Asta este critica adusa !
     
    WIΖΛΓΔ, *^*NEMESIS*^*RO*^*! și Veneficus apreciază asta.
  15. styv86

    styv86 User

    Serios !? WoW , cred ca tu nu ai vazut hartile x7-x3-x4si pvp-ul plin de automati ? :eek: Sau esti una/unul dintre automati de te aprinzi asa ? :rolleyes:
     
  16. Veneficus

    Veneficus User

    ...si....sa accepte ceva ce vrei/incerci/nu reusesti ... sa exprimi tu mai sus ?!

    in aproape o luna 40 de voturi (pozitiv ca toate-s pro) ...
    putini am mai ramas...
     
    *^*NEMESIS*^*RO*^*!, WIΖΛΓΔ și BROSCOIUL apreciază asta.
  17. .... si totusi .... iete ca a rasarit si un vot impotriva! .... de la cine credeti? :D
     
  18. styv86

    styv86 User

    De la Mos-Craciun ! Era de asteptat :rolleyes:
     
    *^*NEMESIS*^*RO*^*! apreciază asta.
  19. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    păi na, ăsta-i mai "inteligent" decît prevede legea
     
  20. nu pot vota?
    ce poate sa imi spuna tipu ala?cu ce ma ajuta?si eu folosesc ce folosc ei...adica nimic:D:p(daca voi sunteti ca wizara e clar pe el il luam si il faceam proteg cand faceam cubi(cubii erau jucatorii mai buni hah:D))
    nu ma intereseaza de codati pe fiecare joc sunt si vor fi